Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.07.2020 20:43
Watch Dogs 2
4297V

Watch Dogs 2 za darmo! Odbierzcie grę Ubisoftu

Ubisoft z okazji Ubisoft Forward postanowił rozdać Watch Dogs 2. Grę możemy odebrać wyłącznie podczas transmisji, więc nie odkładajcie tej przyjemności na później. Sprawdźcie szczegóły i pobierzcie grę o hakerze.

Ubisoft zapowiadając Ubisoft Forward potwierdził ciekawą promocję: Watch Dogs 2 jest właśnie dostępny za darmo na Uplay (PC). Gracze mogą wejść na platformę i dodać tytuł na swoją listę. Oferta będzie dostępna wyłącznie dzisiaj (do zakończenia pokazu), więc nie odkładajcie tej przyjemności na później.

Watch Dogs 2 - za darmo, odbierz grę

Grę możecie także zgarnąć dzięki dropom na Twitchu.

Dołącz do nas podczas wydarzenia Ubisoft Forward już 12 lipca 2020 pomiędzy 20:30 CEST a 22:30 CEST, aby otrzymać darmową kopię gry Watch Dogs 2!

Wydarzenie to znajdziesz na następujących kanałach: UBISOFT, TWITCH GAMING, EWROON, AGRAELUS, IZAKOOO, POLSAT GAMES oraz WEARETHEVR. Jeśli dołączasz do nas poprzez oficjalną stronę internetową lub Uplay, pamiętaj, aby zalogować się na konto Ubisoft, na którym chcesz otrzymać grę. Jeśli oglądasz nas na Twitchu, upewnij się, że twoje konta są odpowiednio SKONFIGUROWANE, aby otrzymywać DROPY TWITCHA. Twoja darmowa kopia gry zostanie przyznana następnego dnia po wydarzeniu, 13 lipca 2020.

Watch Dogs 2 trafił na rynek w 2016 roku. Tytuł zaprezentował zupełnie inne podejście do opowieści względem pierwszej części – tym razem deweloperzy postawili na luźniejszą akcję. Takie podejście zebrało mieszane opinie, ale jestem jednym z graczy, którzy dobrze bawili się poznając tę historię i mogę szczerze polecić produkcję.

[Aktualizacja #1]

Ubisoft dostrzega problemy i zapewnia - wszyscy zagrają:

Źródło: https://register.ubisoft.com/watch-dogs-2/pl-PL

Tagi: promocja Ubisoft watch dogs 2 za darmo