Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.07.2020 21:25
Hyper Scape
928V

Hyper Scape dostępny w Polsce. Ubisoft zaprasza na otwartą betę

Ubisoft jeszcze przed swoją wielką konferencją potwierdził prace nad Hyper Scape. Jest to produkcja z gatunku Battle Royale, którą w ostatnich tygodniach sprawdzali szczęśliwcy z kilku krajów. Dzisiaj możemy spojrzeć na świeży gameplay i poznaliśmy szczegóły otwartej bety.

Hyper Scape to kolejna produkcja, o której dowiedzieliśmy się przed pokazem. Ubisoft zaprosił do testowania gry wielu dziennikarzy oraz streamerów, a jeden ze śmiałków postanowił zdradzić szczegóły Slasherowi, który chętnie opublikował informacje.

Produkcja to przedstawiciel Battle Royale, w którym będziemy biegać po mieście, szukać broni oraz ulepszeń, by następnie rywalizować w dynamicznych starciach. Podobnie jak w przypadku innych pozycji z tego gatunku – tylko jedna osoba/drużyna może wygrać.

Ubisoft zdecydował się na model biznesowy free-2-play, więc Hyper Scape pobierzemy za darmo. Tytuł otrzyma mocną integrację z Twitchem, ponieważ deweloperzy postanowili umożliwić widzom wpływanie na rozgrywkę. Więcej szczegółów na temat pozycji przedstawiliśmy na początku miesiąca.

Hyper Scape w Polsce

Teraz możemy potwierdzić: Ubisoft zdecydował się na otwartą betę, dzięki której każdy zainteresowany gracz na PC może sprawdzić Battle Royale.

Źródło: Ubisoft

Tagi: Beta Hyper Scape Ubisoft