Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.07.2020 21:06
Watch Dogs Legion
1143V

Watch Dogs Legion na filmowym zwiastunie i rozgrywce. Znamy datę premiery

Jednym z pewniaków Ubisoft Forward był Watch Dogs Legion. Francuzi przełożyli premierę gry na drugą połowę 2020 roku i właśnie otrzymaliśmy konkrety dotyczące debiutu. Gracze już wkrótce będą hakować Londyn.

Watch Dogs Legion to najnowsza produkcja Ubisoftu podejmująca temat hakerów. Firma postanowiła tym razem umiejscowić wydarzenia w Londynie, a dodatkowo studio zaskoczyło koncepcją rozgrywki, ponieważ w grze Francuzów nie znajdziemy jednego, głównego bohatera.

Ubisoft pozwala graczom wcielić się w niemal każdego mieszkańca Londynu – mechanika „Graj kim chcesz” to zupełna nowość, która zaskakuje rozmachem, ale też może niepokoić o spójność wydarzeń. Twórcy postawili na system, który pozwala rekrutować do grupy mieszkańców Wielkiej Brytanii i następnie zainteresowani mogą wykorzystywać ich atuty podczas wykonywania kolejnych misji.

Watch Dogs Legion było prezentowane kilkukrotnie, jednak w końcu dzisiaj poznaliśmy ostateczne szczegóły dotyczące premiery. Gra jest częścią tegorocznego, bardzo bogatego zestawu tytułów szykowanych przez Ubisoft na aktualną i następną generację.

Watch Dogs Legion na Ubisoft Forward

Ubisoft postanowił w mocny sposób przedstawić graczom wydarzenia z Watch Dogs Legion. Na początku na filmowym zwiastunie zobaczyliśmy, jak DedSec zyskuje nowego członka, a później otrzymaliśmy długi materiał, który przedstawia konkretną rozgrywkę. Twórcy opowiadają o najważniejszych elementach gry, ale również pokazali wstęp do historii. W Watch Dogs Legion każdy może być bohaterem, a podczas opowieści będziemy szukać rekrutów do swojego oddziału.

Watch Dogs Legion zadebiutuje 29 października na aktualnej generacji i "wkrótce" na next-genach. Gra zapewni bezpłatne przejście na nową generację (XOne->XSX, PS4->PS5). Na pokazie pojawił się Phil Spencer, który potwierdził, że gra wykorzysta wsparcie Smart Delivery i na Xboksie Series X otrzymamy „najlepszą wersję produkcji”. Gracze mogą liczyć na między innymi ray tracing.

Ubisoft ogłosił Edycje Złotą, Ultimate i Kolekcjonerską dla Watch Dogs: Legion:

  • Złota Edycja zawiera podstawową wersję gry oraz przepustkę sezonową czyli nowe dodatki fabularne, więcej misji DedSec, czworo niepowtarzalnych bohaterów, kompletną edycję oryginalnej gry Watch Dogs z roku 2014 i nie tylko.
  • Edycja Ultimate zawiera Złotą Edycję oraz cyfrową zawartość Ultimate, w tym troje nowych grywalnych bohaterów, cztery tygodnie statusu VIP, aby szybciej zdobywać walutę, a także nowe maski.
  • Edycja Kolekcjonerska zawiera Edycję Ultimate, replikę ledowej maski z diademem Ded, unikatowy SteelBook®, zestaw trzech nalepek oraz dwustronny plakat propagandowy. Wszystkie te elementy są inspirowane światem gry, a gracz otrzymuje dodatkowo natychmiastowy dostęp do maski w grze. Edycja Kolekcjonerska jest dostępna wyłącznie w Ubisoft Store.

Sprawdźcie gameplay:

Źródło: Ubisoft

Tagi: Ubisoft Watch Dogs Legion