Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.07.2020 21:34
Assassin’s Creed Valhalla
3007V

Assassin’s Creed Valhalla na oficjalnej rozgrywce. Ubisoft potwierdza datę premiery

Ubisoft potwierdza ostateczne szczegóły dotyczące premiery Assassin’s Creed Valhalla. Gra będzie dostępna jeszcze w tym roku i dzisiaj możemy spojrzeć na oficjalny materiał prezentujący gameplay. Koniec z przeciekami – czas na materiały od deweloperów.

Od kilku tygodni byliśmy świadkami serii przecieków dotyczących Assassin’s Creed Valhalla. Deweloperzy nie dopilnowali między innymi rozgrywki oraz daty premiery, ale teraz możemy spojrzeć na oficjalne materiały z gry i tym samym przygotować się na wielką premierę przygody z wikingami w roli głównej.

Assassin’s Creed Valhalla pozwoli nam wcielić się w Eivora, potężnego wikinga, który wraz ze swoim ludem musi znaleźć miejsce na terenach Anglii. Nie będzie to łatwe zadanie, jednak bohater jest przekonany, że mając u swojego boku kilku sprzymierzeńców, znajdzie dla swojego ludu idealne miejsce.

Assassin’s Creed Valhalla

Ubisoft w przypadku Assassin’s Creed Valhalli na początku zapewnił graczom wstęp zbierający informacje o grze, a następnie otrzymaliśmy czysty gameplay. Twórcy ponownie zdecydowali się na dogłębny pokaz – zamiast dużego fragmentu, studio pokazało zwiastun ujawniający zróżnicowane możliwości wikingów.

W przedsprzedaży dostępna jest także ścieżka dźwiękowa z Assassin’s Creed Valhalla i inne publikacje, takie jak powieść, komiks i album z grafikami:

  • Od 17 lipca, na Spotify i iTunes dostępny będzie album, zawierający siedem utworów z oficjalnej ścieżki dźwiękowej, w tym oryginalne kompozycje Jespera Kyda i Sarah Schachner oraz oryginalną piosenkę Einara Selvika. Wcześniejszy zapis na Spotify i zamówienie przedpremierowe na iTunes są już dostępne, a pełna ścieżka dźwiękowa zostanie udostępniona w terminie późniejszym.
  • Książka „Assassin’s Creed Valhalla – Gerimund’s Saga”, napisana przez Matthew J. Kirby'ego, opowie oryginalną historię, umieszczoną w świecie gry. Gracze poznają epicką opowieść o Geirmundzie Hellskinie, człowieku, który koniecznie chce się sprawdzić jako wiking i wojownik, dołączający do szeregów armii króla Guthruma i biorący udział w inwazji na Anglię.
  • W sprzedaży pojawi się także seria komiksów „Assassin’s Creed Valhalla – Song of Glory”, ze scenariuszem Cavana Scotta, ilustracjami Martina Tuniki i koloryzacją Michaela Atiyeha. Komiksy przedstawią wydarzenia sprzed akcji gry i pokażą nieustraszonych wikingów, Eivora i Sigurda, którzy wyruszają na swoje wyprawy, aby się sprawdzić i szukać chwały. Assassin’s Creed Valhalla – Song of Glory nr 1 (z trzech) pojawi się już 21 października 2020 r.
  • Wreszcie Art of Assassin’s Creed Valhalla i Art of Assassin’s Creed Valhalla Deluxe Edition zaproszą czytelników na graficzną podróż po świecie Assassin’s Creed Valhalla – świecie zdefiniowanym przez surowe piękno wikińskiego życia, pełnym fascynujących postaci i zapierających dech w piersiach krajobrazów. Album ten zawiera atrakcyjną kolekcję grafik i komentarzy, które na pewno przyciągną powracających fanów i nowych czytelników.

Assassin’s Creed Valhalla zadebiutuje 17 listopada.

I jest długi gameplay:

Źródło: Ubisoft

Tagi: Assassin's Creed Valhalla Ubisoft