Gotham Knights i Suicide Squad znajdują się w produkcji. Eurogamer potwierdza przeciek

Gry
1705V
Gotham Knights i Suicide Squad znajdują się w produkcji. Eurogamer potwierdza przeciek
Wojciech Gruszczyk | 22.06.2020, 15:23

Brytyjski Eurogamer postanowił zareagować na ostatnie przecieki dotyczące nowych gier Rocksteady Studios oraz Warner Bros. Montreal. Dziennikarze potwierdzają: Gotham Knights i Suicide Squad znajdują się w produkcji i zmierzają na nową generację.

Od miesięcy pojawiały się kolejne plotki oraz przecieki dotyczące nowej produkcji Rocksteady Studios. Krzysztof rozważał nawet kilka opcji, które mogli wybrać deweloperzy, ale teraz redakcja Eurogamer zareagowała na ostatni przeciek i potwierdza szczegóły.

Dalsza część tekstu pod wideo

Wczoraj Krzysiek wspominał o dwóch domenach Gotham Knights oraz Suicide Squad i faktycznie obie zostały zarejestrowane przez Warner Bros. Nad tytułem w uniwersum Legionu Samobójców pracuje właśnie Rocksteady Studios, a nowy Batman to projekt Warner Bros. Montreal.

Tom Phillips z Eurogamera słyszał nawet o domenie SuicideSquadKillTheJusticeLeague.com i właśnie tak może brzmieć ostateczny tytuł gry. Musimy jednak zaczekać na kolejne przecieki, by potwierdzić tę wiadomość.

Muszę jednak zaznaczyć: nie liczcie na szybkie premiery. Brytyjczycy potwierdzają, że Batman Gotham Knights i Suicide Squad pojawią się na sierpniowym DC Fandome, ale tylko jako zajawki. Obie gry zmierzają na nową generację, a projekt Rocksteady Studios to melodia przyszłości. Bardzo możliwe, że deweloperzy mają zapewnić tytuł, który zadebiutuje obok „Legionu Samobójców” od Jamesa Gunna. Premiera filmu została zaplanowana na sierpień 2021 roku.

Źródło: https://www.eurogamer.net/articles/2020-06-22-yes-batman-arkham-developer-rocksteady-is-making-a-suicide-squad-game

Komentarze (34)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper