Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 21.06.2020 14:45
Gotham Knights to nowa gra z Batmanem? Powstała kolejna domena
887V

Gotham Knights to nowa gra z Batmanem? Powstała kolejna domena

Nowa gra z Batmanem to wciąż wielka niewiadoma, bo nawet przecieków jest niewiele. Tym razem może się jednak okazać, że trafiliśmy na nowy tytuł z obrońcą Gotham w roli głównej. Warner Bros. zarejestrowało kolejną domenę.

Już od jakiegoś czasu słyszymy o nowej grze z Batmanem od Warner Bros. Games Montreal - studia, które dostarczyło choćby Batman: Arkham Origins. O ich nowym projekcie wciąż jednak nie wiemy zbyt wiele - poza tym, że powstaje. Jakiś czas temu pisaliśmy, że trzy duże gry od Warner Bros. Games mieliśmy zobaczyć na tegorocznym E3.

Według tamtych informacji miała to być nowa gra z Batmanem, RPG osadzone w uniwersum Harry'ego Pottera i tajny projekt Rocksteady - którym być może okaże się gra Suicide Squad, o której pisaliśmy dzisiaj.

Użytkownicy Reset Era oprócz znaleziska z Suicide Squad, trafili również na inną domenę, która została zarejestrowana dzisiaj. Jeśli na tej podstawie założyć, że to nowa gra Warner Bros. Montreal, ich nowa gra z Batmanem nosić będzie tytuł Gotham Knights.

Użytkownicy wyżej wspomnianego forum spekulują, że może się okazać, że będzie to gra nastawiona na kooperację, czy w ogólnym znaczeniu wieloosobowa. Patrząc na tytuł - takie domysły mają sens. Trzeba jednak poczekać na jakieś oficjalne potwierdzenie, które może nadejść w sierpniu tego roku - wtedy odbędzie się cyfrowe wydarzenie DC FanDome.

Źródło: https://www.resetera.com/threads/gotham-knights-batman-domain-registered-by-wb.232150/

Tagi: batman domena Gotham Knights nowa domena plotka warner bros. games montreal