Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 21.06.2020 11:54
Suicide Squad kolejną grą Rocksteady? Warner Bros. rejestruje nową domenę
697V

Suicide Squad kolejną grą Rocksteady? Warner Bros. rejestruje nową domenę

Suicide Squad jako film nie miało lekko, ale jeśli chodzi o grę mogłaby być przynajmniej dobra - zwłaszcza jeśli tworzyłoby ją Rocksteady, które kojarzymy przede wszystkim z grami z Batmanem w roli głównej. Pojawiają się doniesienia o tym, że następna ich gra będzie opierać się na Legionie Samobójców.

Wiadomość należy potraktować jako niepotwierdzoną, bo oficjalnie nic nie było jeszcze powiedziane. Informacja pochodzi z forum Reset Era, gdzie jeden z użytkowników trafił na nową domenę, którą zarejestrowano 16 czerwca.

Na ten moment to wszystkie informacje, choć wcześniej pisaliśmy o tym, że były pracownik serwisu Game Informer też otrzymał na ten temat informację. Przypuszczalnie będzie to gra z mikrotransakcjami, ale to żadna nowość, bo wszelkie dodatki i przepustki sezonowe są już od dawna w produkcjach Rocksteady, czy tym bardziej Warner Bros.

Oczywiście z filmem nie będzie to bezpośrednio związane, podobnie jak było w przypadku Mad Max, Batmanami, czy Śródziemie: Cień Wojny. We wszystkich przypadkach produkcje opierały się przede wszystkim na materiale źródłowym.

Źródło: https://www.resetera.com/threads/warner-bros-registers-domain-for-suicide-squad-game.232123/

Tagi: Legion Samobójców rocksteady Suicide Squad