Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.06.2020 16:32
DC FanDome
764V

DC FanDome zaprezentuje nowe gry. Na Batmana przyjdzie nam zaczekać

Warner Bros. właśnie zaprosiło między innymi graczy na DC FanDome, czyli cyfrowe wydarzenie, podczas którego usłyszymy o nowych projektach przygotowywanych przez wewnętrzne studia korporacji. Problemem jest jednak data imprezy.

Od miesięcy czekamy na pełną prezentację nowego Batmana oraz ujawnienie nowej gry z serii Harry Potter. Warner Bros. wciąż nie ujawniło produkcji, ale wiele na to wskazuje, że korporacja może załatwić wszystko w jednym miejscu.

22 sierpnia odbędzie się DC FanDome, który będzie 24-godzinnym wydarzeniem cyfrowym, podczas którego Warner Bros. zapowie mnóstwo atrakcji dla fanów DC: gry, filmy, seriale i komiksy.

Podczas prezentacji powinniśmy usłyszeć o nowym Batmanie, jednak trudno powiedzieć, czy także na tej imprezie zostanie ujawniona nowa pozycja z uniwersum J.K. Rowling – tematycznie (DC) nie pasuje, ale Warner Bros. powinno w końcu odkryć tytuł.

Na imprezie zapewne poznamy także nową pozycję Rocksteady Studios – wczoraj publikowaliśmy na portalu tekst Krzyśka, który zastanawiał się, nad czym może teraz pracować doświadczony i nagradzany zespół.

Źródło: Twitter: wbgames

Tagi: Batman DC FanDome Warner Bros.