Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 20.06.2020 10:15
Horizon Forbidden West nowe materiały
2331V

Horizon Forbidden West prezentuje się obłędnie! Twórcy udostępnili dwa nowe zrzuty ekranu

Ekipa z Guerrilla Games udostępniła na Twitterze dwa nowe, zjawiskowe zdjęcia z ich wyczekiwanej gry, będącej sequelem świetnie przyjętych przygód bohaterskiej Aloy. 

Horizon Forbidden West to prawdopodobnie najgłośniejsza zapowiedź z minionej imprezy Sony, Future of The Gaming. Otrzymaliśmy wtedy wspaniały zwiastun, który spełnił oczekiwania wszystkich, którzy wyczekiwali jakichkolwiek informacji o kontynuacji. 

Gra wygląda zjawiskowo i chyba nie jestem odosobniony w tym stwierdzeniu. Wystarczy rzucić okiem na porównanie jej z rzeczywistością, aby przekonać się, jak wiele pracy w aspekty wizualne włożyli twórcy. Widać ogromną pieczołowitość i dbałość o szczegóły oraz chęć wykorzystania mocy PlayStation 5, na jaką pozwali obecna technika. 

Guerrilla Games zdają sobie sprawę, że wykreowane lokacje zachwycają fanów, więc udostępnili na swoim Twitterze dwa zupełnie nowe zrzuty ekranu, abyśmy mogli nacieszyć nimi oczy. Czego by nie mówić, oba zdjęcia prezentują się obłędnie i zachęcają, aby przynajmniej zrobić sobie powtórkę z Horizon Zero Dawn i ponownie wsiąknąć w przedstawiony świat. 

Na premierę poczekamy jeszcze przynajmniej do 2021 roku, ale jeśli tylko oczekiwanie będzie umilane w podobny sposób, to powinno zlecieć szybko!

Źródło: https://twitter.com/Guerrilla/

Tagi: Guerrilla Games Horizon Forbidden West Sony Interactive Entertainment