Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 20.06.2020 08:30
PS5 Future of The Gaming największe gry
988V

PS5 Future of The Gaming. Wiemy, które gry cieszyły się największym zainteresowaniem

Choć od ostatniej konferencji Sony minął już ponad tydzień, to dyskusja na jej temat wciąż bardzo mocno toczy się w wielu miejscach Internetu. Poznaliśmy gry, które budziły największe zainteresowanie. 

Od czwartkowej konferencji Future of The Gaming, na której zaprezentowano wreszcie PlayStation 5, minęło już trochę czasu. W dalszym ciągu dyskusje o niej zdają się jednak nie milknąć. Gracze od ponad tygodnia przeżywają przedstawienie nowej generacji od Sony i niezwykle długiej listy gier, które się na niej pojawią. 

Bardzo ciekawe zestawienie przygotowali analitycy z grupy iPrice Thailand, którzy przedstawili listę najczęściej wyszukiwanych gier 12 czerwca, a więc dzień po pamiętnej prezentacji. Doskonale pokazuje to, które gry najbardziej zainteresowały oglądających, a które przeszły bez większego echa. 

I tak, jak wynika z analizy, aż 25% wszystkich wyszukiwań, związanych z grami pokazanymi na Future of The Gaming, stanowiła druga odsłona gry Horizon Zero Dawn, która otrzymała podtytuł "Forbidden West". Zaraz za nią, z 18%, uplasował się Marvel's Spider-Man: Miles Morales, a podium zamknął Demon's Souls (PS5).

Całe zestawienie możecie obejrzeć poniżej, a jeśli interesują Was podobne zbiory danych, sprawdźcie ostatnie wyniki oglądalności na YouTube.

Źródło: https://www.playstationlifestyle.net/2020/06/19/most-searched-games-playstation-5-event/

Tagi: Guerrilla Games Horizon Zero Dawn Sony Interactive Entertainment