Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.06.2020 20:32
Horizon Forbidden West PS5
2914V

Horizon Forbidden West ma trafić na rynek w 2021 roku! Gra bez najmniejszych ekranów wczytywania

Guerrilla Games postanowiło podgrzać atmosferę i przedstawiło nowe szczegóły dotyczące Horizon Forbidden West. Prace nad tytułem znajdują się w zaawansowanej fazie i Mathijs de Jonge potwierdził właśnie nowe szczegóły gry. Aloy ma trafić na PS5 w 2021 roku.

Nie musieliśmy długo czekać na nową prezentację Horizon Forbidden West. Twórcy postanowili przerwać krótką ciszę i opowiedzieć odrobinę o nowej przygodzie Aloy. Mathijs de Jonge (dyrektor kreatywny tytułu) potwierdził, że prace nad tytułem przebiegają w dobrym tempie i Guerrilla Games celuje z premierą w 2021 roku.

Gracze podczas rozgrywki trafią na większą mapę (od Utah po Ocean Spokojny), która nie zaprezentuje ekranów wczytywania – nawet w trakcie wykorzystywania szybkiej podróży. Twórcy zapewnią „dziesiątki” nowych maszyn, a w opowieści poznamy nowe plemiona – zarówno dobre jak i złe.

Deweloperzy zapewnią ukryte podwodne tereny, które będziemy odkrywać, a w trakcie rozgrywki natrafimy na „masywne burze” . Pogoda odegra w tytule znaczącą rolę i właśnie w tym miejscu autorzy mogą pokazać prawdziwą moc nowej generacji.

Sprawdźcie również zwiastun oraz porównanie Horizon Forbidden West z rzeczywistością.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Guerrilla Games Horizon Forbidden West Sony Interactive Entertainment