Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.06.2020 19:16
Horizon Forbidden West vs rzeczywistość
776V

Horizon Forbidden West na lepszym porównaniu. Twórcy w świetny sposób przenoszą do gry prawdziwe miejsca

Horizon Forbidden West ma dużą szansę stać się jedną z najważniejszych gier pierwszych miesięcy PS5. Opublikowany zwiastun gry wzbudził duże zainteresowanie społeczności PlayStation, ale dopiero większa analiza materiału pokazuje ogrom pracy wykonanej przez deweloperów.

Już wczoraj miałem okazję pokazać ciekawe porównanie Horizon Forbidden West, ale dopiero najnowszy materiał prezentuje wielką pracę wykonaną przez deweloperów. Guerrilla Games wykorzystuje prawdziwe lokacje, które są przeniesione do pozycji z odpowiednim zaakcentowaniem czasu akcji.

Horizon Forbidden West przynajmniej na pierwszym materiale nie zaprezentował wsparcia ray tracingu, ale możemy mieć nadzieję, że deweloperzy wykorzystają tę technologię, by nadać temu światu dodatkowy charakter. Trzeba przyznać, że nawet bez tego – najnowsza produkcja Guerrilla Games potrafi oczarować.

Na The Future of Gaming poznaliśmy kilka ciekawych pozycji zmierzających na PlayStation 5, ale musimy pamiętać, że to dopiero początek. Wkrótce Sony zaprosi graczy na kolejny pokaz, podczas którego powinniśmy już otrzymać konkretne szczegóły dotyczące funkcji PS5, ceny oraz daty premiery. Istotnym zagadnieniem jest również lista tytułów na start, ponieważ dotychczas producent nie potwierdził oczekiwanego zestawienia.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Guerrilla Games Horizon Forbidden West Sony Interactive Entertainment