Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 12.04.2020 18:19
the batman
1173V

The Batman. Reżyser zdradza, ile nakręcono filmu przed zawieszeniem prac

Reżyser wyczekiwanego filmu "The Batman" podzielił się z fanami uniwersum DC ciekawą informacją.

The Batman to według wielu najbardziej wyczekiwany film z uniwersum DC. Na kontynuację przygód Mrocznego Rycerza czeka ogromna rzesza fanów - osoby te mają nadzieję, że rzeczona produkcja zadebiutuje w terminie (na 25 czerwca 2021 roku jest planowana premiera), ale przez zbierającego ogromne żniwo koronawirusa może niebawem okazać się, że film zostanie opóźniony. 

Reżyser najnowszej odsłony o Batmanie, Matt Reeves, postanowił podzielić się z fanami nowymi informacjami, z których wynika, że nakręcono dopiero 25% filmu. Nie jest to zbyt dużo, zważywszy na to, że premiera ma odbyć się za lekko ponad rok. Reeves dodał również, że obecny czas nie idzie na marne - reżyser rozważa obecnie tonę rzeczy - analizuje scenariusz i wprowadza poprawki, co może przełożyć się na jeszcze lepszą jakość filmu.

Warto przypomnieć, że fani uniwersum DC nie byli uszczęśliwieni, kiedy to ujawniono, że w rolę tytułowego bohatera wcieli się Robert Pattinson - angielski aktor znany z sagi Zmierzch. Mężczyzna bardzo długo walczył o rolę Batmana, o czym już niejednokrotnie wspominał. Obok niego zagra m.in. Colin Farell w roli Pingwina oraz Paul Dano w roli człowieka-zagadki.

Warto zajrzeć na:

Źródło: dailycaller.com

Tagi: batman bruce wayne Robert Pattinson the batman