Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 15.03.2020 13:30
The Batman wstrzymany
374V

The Batman. Prace na planie jednak zawieszone, film może zaliczyć opóźnienie

Jak dowiedzieliśmy się w nocy, prace nad nadchodzącą adaptacją przygód jednego z najbardziej znanych bohaterów z kart komiksów DC Comics zostają wstrzymane. 

"The Batman" to bez dwóch zdań jeden z bardziej wyczekiwanych filmów DC. Oczekiwania są niezwykle wysokie i ciężko się temu dziwić, albowiem fani od kilku lat czekają na kolejny jakościowy film solowy z Człowiekiem Nietoperzem w roli głównej. Może wreszcie go otrzymamy. 

Jest jednak możliwość, że będziemy musieli poczekać na niego nieco dłużej. Jak przekazał w nocy portal Deadline, prace na planie zostają wstrzymane na okres co najmniej dwóch tygodni. Ma to oczywiście związek z trwającą pandemią koronawirusa. Kroki te zostały podjęte, pomimo iż wcześniej mówiło się, że Warner Bros. nie zamierza pauzować. 

Na ten moment ciężko powiedzieć, czy i w jaki sposób opóźnienie wpłynie na datę premiery. Wiele zależy najpewniej od tego, jak sprawnie uporamy się z panującym wirusem. Kolejną lokacją, gdzie planowane są zdjęcia, jest Liverpool. Sytuacja w Anglii może potrwać nieco dłużej, a wtedy początkowe założenia ulegną zmianie. 

Warto w tym miejscu przypomnieć, że pierwotna data premiery wskazywała na 25 czerwca 2021 roku. Tego dnia "The Batman" ma trafić na duże ekrany. 

Sprawdź ostatnie recenzje filmów i seriali na naszym portalu:

Źródło: https://deadline.com/2020/03/batman-coronavirus-robert-pattinson-put-on-hold-1202883443/

Tagi: DC koronawirus Robert Pattinson The Batman