Iza Łęcka Iza Łęcka 26.03.2020 10:07
Resident Evil 3 Jill
2138V

Resident Evil 3 z nowymi szczegółami. Znamy czas gry i przygotowane wyzwania

Premiera Resident Evil 3 odbędzie się już za 8 dni, ale niecierpliwi gracze docierają już do nowych informacji dotyczących produkcji. Historia nie została znacząco rozbudowana - Capcom przygotował jednak kilka wymagających wyzwań.

Otrzymujemy kolejne informacje o Resident Evil 3 (2020), które przygotowują na wielką premierę. Gracze dotarli do szczegółów dotyczących poziomów trudności – Capcom przygotował cztery wyzwania (Assisted, Normal, Hard i Super Hard), natomiast po ukończeniu tytułu otrzymamy dostęp do trybu New Game+, który wprowadzi kilka zmian w samej kampanii.

Zgodnie z zamieszczonymi przeciekami, ukończenie głównego wątku w Resident Evil 3 zajmie graczom około 5 godzin – historię z oryginału można poznać w 6,5 godziny. Nie jest to jeszcze potwierdzona wiadomość, ale warto przypomnieć, że jeden z pucharków wymaga poznania historii w mniej niż 2 godziny.

Entuzjaści walki z zombie oprócz historii Jill w Resident Evil 3 otrzymają także dostęp do Resident Evil Resistance – jest to sieciowa gra oferująca asymetryczne pojedynki. Twórcy dotychczas nie potwierdzili liczby trybów, map oraz bohaterów z nowego wariantu, zatem możemy spodziewać się niemałej niespodzianki.

Sprawdźcie kolejne informacje o Resident Evil 3:

Źródło: https://www.dsogaming.com/news/resident-evil-3-remake-new-game-plus-difficulty-settings-and-more/

Tagi: Capcom czas gry czas przejścia Resident Evil 3 (2020)