Iza Łęcka Iza Łęcka 23.03.2020 13:03
Resident Evil 3 Jill
1178V

Resident Evil 3 można ukończyć wyłącznie atakując nożem. Twórcy przygotowali ciekawe wyzwanie

W Resident Evil 3 otrzymamy dostęp do wielu zróżnicowanych broni, ale gracze mogą szykować się na bieg wyłącznie z nożem w ręku. Sprzęt Jill jest niezniszczalny i umożliwi przedarcie się przez hordy zombie w całej odświeżonej historii.

W Resident Evil 3 (2020) spotkamy wielu potężnych przeciwników, a twórcy zapewnią nam sporo wymagających wyzwań – podczas przygody wielokrotnie mamy stanąć przed problemem braku leczenia czy amunicji. Mimo to Capcom rozszerza nieco katalog możliwości przed graczami, którzy w przypływie emocji będą mieć problem z celowaniem – do wykorzystania zostanie udostępniony niezniszczalny nóż.

Autorzy stworzyli survival horror, ale nie mogą zostawić bezbronnych śmiałków poznających przygodę Jill. Nóż będzie często jedyną opcją, która pozwoli przetrwać w najtrudniejszych sytuacjach – dlatego też jego największym atutem będzie ogromna wytrzymałość.

Testerzy Capcomu postanowili nawet sprawdzić, jak daleko uda im się zajść korzystając wyłącznie z noża i zespół potwierdza – Resident Evil 3 można ukończyć opowieść wykorzystując jedynie ten przedmiot. Zapowiada się więc wyzwanie, z którym zmierzy się wielu graczy. Najpewniej dość szybko po premierze pojawią się pierwsi chętni do sprawdzenia odporności Jill na stresowe sytuacje i jej umiejętności władania nożem.

Sprawdźcie dodatkowe informacje dotyczące Resident Evil 3:

Źródło: https://www.vg247.com/2020/03/23/resident-evil-3-knife-doesnt-break/

Tagi: Capcom Resident Evil 3 (2020)