Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.03.2020 22:00
Resident Evil 3 screen
1800V

Resident Evil 3 na krwawych materiałach. Twórcy szykują przerażającą przygodę

Capcom przygotowuje graczy na wielki powrót Resident Evil 3. Produkcja została zaprezentowana na świeżych screenach, na których nie brakuje nowych miejscówek oraz potężnych przeciwników. Japończycy szykują jedną z najważniejszych gier najbliższych miesięcy.

Capcom pozwolił graczom sprawdzić urywek Resident Evil 3 (2020), ale to nie koniec kampanii marketingowej. Game Informer otrzymał do swojej dyspozycji kilka nowych zrzutów, które potwierdzają kapitalne odświeżenie przygody. To w zasadzie kompletne odrestaurowanie uznanej opowieści – twórcy wykorzystali najnowszy REngine, by zapewnić oczekiwaną oprawę.

Resident Evil 3 to również nowi przeciwnicy, inne umiejscowienie oponentów, a nawet kolejne lokacje – autorzy zapewnią wiele niespodzianek, tak by nawet najwięksi fani RE3 mogli natrafić na kilka mocnych niespodzianek.

Najnowsze screeny potwierdzają świetną jakość produkcji i entuzjaści gatunku nie mogą przejść obojętnie obok tej premiery. Resident Evil 3 to zdecydowanie jedna z tych gier, które w kwietniu rozbiją bank.

Resident Evil 3 screen 1

Resident Evil 3 screen 2

Sprawdźcie kolejne informacje o Resident Evil 3:

Źródło: https://www.gameinformer.com/2020/03/25/nemesis-is-coming-for-you-in-these-exclusive-resident-evil-3-screens

Tagi: Capcom Resident Evil 3 (2020) screeny