Iza Łęcka Iza Łęcka 24.03.2020 12:28
Resident Evil 3 może trafić na Nintendo Switcha
604V

Resident Evil 3 może trafić na Nintendo Switcha? Gracze dotarli do ciekawego odkrycia

Gracze szykują się na kolejną odsłonę serii Resident Evil, tymczasem wydaje się niezwykle prawdopodobne, że Capcom planuje już kolejny ruch związany z Resident Evil 3. W kodzie gry znalazły się bezpośrednie odwołania do Nintendo Switcha oraz eShopu.

Resident Evil 3 (2020) na początku kwietnia będzie dostępny wyłącznie na PlayStation 4, Xboksach One oraz komputerach osobistych, ale w przyszłości horror może wylądować również na Nintendo Switchu. Tak przynajmniej sugeruje modder FluffyQuack, który odnalazł dwie ciekawe wzmianki w kodzie gry.

Capcom wśród powiadomień dotyczących automatycznego zapisu odwołuje się bezpośrednio do Nintendo Switcha, a w kolejnym miejscu odnaleziono informację o cyfrowych sklepach – na liście pojawia się eShop.

Nie możemy mieć pewności, że Capcom podejmie tak dobrą decyzję dla posiadaczy konsoli Big N, jednak wydawca systematycznie przerzuca swoje gry na platformę Nintendo. Jeśli wiadomość zostanie potwierdzona, moglibyśmy również liczyć, że Japończycy zapewnią także odrestaurowany Resident Evil 2, który wciąż jeszcze nie zadebiutował na Switchu.

Czy możemy więc spodziewać się zapowiedzi w połowie roku i premiery pod koniec?

RE 3 Switch

Sprawdźcie dodatkowe informacje dotyczące Resident Evil 3:

Tagi: Capcom nintendo switch Resident Evil 3 (2020) switch