Iza Łęcka Iza Łęcka 26.03.2020 07:33
RE3 Nemesis
784V

Resident Evil 3 przepełnione Nemesisami. Mod zmienia każdego zombie w potężnego przeciwnika

Premiera Resident Evil 3 coraz bliżej, tymczasem część niecierpliwych graczy już stara się wykorzystać wszelkie pomysły, by zapewnić większy poziom trudności w nowej grze Capcomu. Jeden z modów zmienia wszystkich zombie w Nemesisów.

Capcom w Resident Evil 3 (2020) zapewni wiele wymagających momentów, a podczas rozgrywki nie zabraknie przerażających spotkań z Nemesisem. Twórcy podkręcili inteligencję potężnego stwora, który ma być najpotężniejszym rywalem w całej serii – gracze mają szybko przekonać się o jego nieustępliwości. Deweloperzy obiecują, że każde starcie z oponentem będzie wymagającą przeprawą.

Do premiery produkcji pozostało jeszcze kilka dni, ale już teraz powstają pierwsze modyfikacje. FluffyQuack przygotował mod, dzięki któremu wszystkie zombie w wersji demonstracyjnej zostały zamienione w Nemesisów. Jill Valentine nie ma możliwości rywalizować z przeciwnikami, więc jedyną opcją jest przebiegnięcie do odpowiednich miejsc.

Nie wszystkie animacje podczas przerywników działają, ale w samej rozgrywce można stanąć oko w oko nawet z kilkoma Nemesisami. Dzięki pomysłowości graczy, podobnych wyzwań możemy się spodziewać także w pełnej wersji gry.

Sprawdźcie kolejne informacje o Resident Evil 3:

Źródło: YouTube.com

Tagi: Capcom gameplay Resident Evil 3 (2020)