Iza Łęcka Iza Łęcka 23.03.2020 07:00
Resident Evil 3 Jill
2535V

Resident Evil 3 można ukończyć w ekspresowym tempie. Trofeum zdradza czas gry

Capcom obiecał rozbudowę Resident Evil 3, jednak jak się okazuje produkcję można ukończyć w ekspresowym tempie. W Sieci wylądowały trofea, które potwierdzają, że niektórzy zobaczą ostatnie napisy w mniej niż 2 godziny.

Resident Evil 3 (2020) można śmiało zaliczyć do najważniejszych premier kwietnia, a pierwsze opinie dotyczące produkcji są niezwykle pozytywne. Wciąż otwartym pytaniem pozostaje jednak temat rozbudowy produkcji – Capcom obiecał dorzucenie wielu dodatkowych elementów, ale wciąż nie otrzymaliśmy informacji dotyczących czasu ukończenia gry.

W Sieci natomiast wylądowały trofea, które będziemy mogli zgarnąć w trakcie rozgrywki. Gracze chętni na zdobycie platyny będą musieli poświęcić swój czas na zgarnięcie 33 pucharków. Nieco zaskakującym okazuje się jedno z trofeów, które potwierdza – wierni fani uniwersum ukończą produkcję w mniej niż 120 minut. Jeden z pucharków zdradza czas poznania gry w ekspresowym tempie:

„Ukończ grę w mniej niż 2 godziny”

Nie wiemy, ile godzin potrzebujemy, by poznać opowieść za pierwszym razem, ale warto przypomnieć, że oryginalny Resident Evil 3 mogliśmy ukończyć w 6,5 godziny. Możliwe, że w tym wypadku Capcom oferuje graczom bardzo podobne doświadczenie.

W przypadku Resident Evil 2 pierwszą wersję (z 1998 roku) mogliśmy ukończyć w 5,5 godziny, a średni czas gry odświeżonego wydania (z 2019 roku) wynosi 8 godzin.

Piotrek, dzięki za link

Sprawdźcie dodatkowe informacje dotyczące Resident Evil 3:

Źródło: https://www.playstationlifestyle.net/2020/03/22/resident-evil-3-remake-trophies/

Tagi: Capcom Resident Evil 3 (2020)