Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 23.03.2020 12:10
Koronawirus gry
225V

Koronawirus krzyżuje plany wydawców. Opóźnione wydania Deliver Us The Moon i Those Who Remain

Nie tylko świat filmu został sparaliżowany przez pandemię koronawirusa. Plany branży gier również są krzyżowane przez powiększający się na świecie problem związany z zaleceniami pozostania w domach i kwarantanną.

Doszło już do znacznego opóźnienia premier wielu filmów (m.in. "Mulan" od Disneya). Z utrudnieniami trzeba się też liczyć w branży gier. Square Enix zapowiada, że mogą wystąpić opóźnienia w dostawach pudełkowych wersji Final Fantasy VII Remake. Wiemy już również, że na rynku pojawią się później Deliver Us The Moon oraz Those Who Remain.

"W związku z zamknięcie szeregu naszych biur, w tym naszej kwatery głównej, nasi deweloperzy rozpoczęli prace zdalną. Musieliśmy jednak w związku z tym ograniczeniem przesunąć datę premiery Deliver Us The Moon oraz Those Who Remain" - czytamy w komunikacie Wired Productions.

Wired Productions ogłosiło, że Those Who Remain trafi na rynek dopiero w czerwcu 2020 roku - w wydaniu cyfrowym na PS4, XOne, PC oraz w wydaniu pudełkowym na PS4 i PC.

Z kolei Deliver Us The Moon trafi na rynek w wyznaczonym wcześniej terminie, czyli 24 kwietnia, ale tylko w wersji cyfrowej na PS4 i XOne. Na pudełkowe wydanie Deluxe trzeba będzie poczekać aż do lipca 2002 roku. Fizyczne wydanie otrzymają równocześnie PS4, XOne oraz Switch.


Warto również sprawdzić:

Źródło: https://twitter.com/WiredP/status/1240956193541160961

Tagi: Camel 101 Those Who Remain Wired Productions