Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 08.03.2020 09:30
Final Fantast V Remake w przyszłości
1702V

Final Fantasy VII Remake. Producent gry zdradza, jaką część serii chciałby odświeżyć jako następną

Choć nie jest to bynajmniej żadne potwierdzenie prac, producent nadchodzącego odświeżenia Final Fantasy VII zdradził, jaką część chciałby odnowić w następnej kolejności. 

Seria Final Fantasy jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych w historii branży gier. Jej początki sięgają kilka dekad wstecz, a nowe części do dziś wywołują masę szumu. Wystarczy dostrzec, jak ogromny zainteresowaniem cieszy się Final Fantasy VII Remake, które zadebiutuje już niedługo. 

Yoshinori Kitase, producent odświeżonej, siódmej odsłony serii, udzielił bardzo ciekawego wywiadu portalowi GameReactor. Najciekawszy fragment odnosił się do odpowiedzi na pytanie o to, jaką część chciałby odświeżyć jako kolejną, po tym, gdy nadchodząca ujrzy światło dzienne:

Ok, po pierwsze, musisz obiecać, że nie napiszesz artykułu, że Square Enix przerabia coś z Final Fantasy... To tylko moja osobista opinia, rozumiesz! Mając to na uwadze, pierwszą Final Fantasy, nad którą pracowałem, była Final Fantasy V. Nie została ona jeszcze przerobiona w bardziej realistyczny sposób, więc myślę, że pewnego dnia może być całkiem interesujące, aby ujrzeć remake tej odsłony.

Jak podkreślił producent, nie należy traktować tego jako obietnicę, albo ujawnienie planów studia. Bez wątpienia można jednak uznać, że gdy tylko pojawi się okazja odtworzenia piątej odsłony, Kitase podejmie się tej próby i zrobi to z ogromną radością

Korzystając ze sposobności, jaką odsłonę serii Wy chcielibyście zobaczyć odtworzoną po premierze Final Fantasy VII Remake? Dajcie znać w komentarzach! 

Więcej informacji o marce FF: 

Źródło: https://gamerant.com/final-fantasy-5-remake-square-enix/

Tagi: Final Fantasy VII Remake Square Enix