Iza Łęcka Iza Łęcka 16.03.2020 15:01
Final Fantast VII Remake Cloud Tifa
1475V

Final Fantasy VII Remake bez tajemnic. Twórcy odkrywają karty wielkiego odświeżenia

Square Enix zakończyło wielką podróż opracowując wielkie odświeżenie Final Fantasy VII Remake. Twórcy przygotowując się do wyczekiwanego debiutu, uchylają nieco rąbka tajemnicy i opowiadają o całym projekcie. Nadciąga jeden z najważniejszych projektów w historii japońskiego studia.

Final Fantasy VII Remake to zdecydowanie jeden z najważniejszych projektów w historii Square Enix. Gra została zapowiedziana już w 2015 roku i po kolejnych, bardzo intensywnych latach, oczekiwana przygoda trafi na rynek. Będzie to dopiero początek, gdyż autorzy dzielą opowieść na kawałki, dozując nieco graczom przyjemności pomimo znacznie zwiększonej skali projektu. Japońskie studio podkreśla wagę produkcji i obrazuje kolejne etapy prac nad tytułem.

Seria materiałów zatytułowanych „Inside Final Fantasy VII Remake” pozwoli nam przyjrzeć się dokładniej szczegółom podjętych inicjatyw – na pierwszym materiale wypowiadają się Yoshinori Kitase (producent), Tetsuya Nomura (reżyser i autor konceptów), Kazushige Nojima (autor historii i scenariusza), Naoki Hamaguchi (współreżyser, designer i programista), oraz Motomu Toriyama (współreżyser i projektant scenariusza).

Deweloperzy opowiadając o Final Fantasy VII Remake przedstawiają różne sceny z prac nad grą. Gracze wyczekujący na odświeżoną przygodę mogą szykować się na przyjemne przybliżenie tej jednej z najbardziej oczekiwanych gier tej generacji.

Więcej informacji o uniwersum Final Fantasy: 

Źródło: YouTube.com

Tagi: dziennik dewelopera Final Fantasy VII Remake Square Enix