Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.03.2020 18:46
Final Fantasy VII Remake Cloud
1043V

Final Fantasy VII Remake otrzyma 3 dynamiczne motywy. Square Enix pokazuje projekty dla PS4

Posiadacze PS4 mogą liczyć na przyjemności przygotowane przez deweloperów ze Square Enix. Firma przygotowała trzy dynamiczne motywy z Final Fantasy VII Remake, które upiększą ekrany startowe PlayStation 4.

Final Fantasy VII Remake to jedna z najważniejszych gier 2020 roku dla posiadaczy PS4 i Square Enix doskonale zdaje sobie sprawę, że fani Sony od dawna czekają na powrót kultowej historii. Z tego powodu firma przygotowała aż trzy dynamiczne motywy, które pozwolą upiększyć systemy PlayStation 4.

Pierwsze dwa mogą zgarnąć wszyscy zainteresowani – gracze muszą pobrać demo (pierwszy) lub posiadać aktywny abonament PlayStation Plus (drugi). Gorzej sytuacja wygląda z Sephirothem, ponieważ w tym wypadku fani muszą złożyć zamówienia przedpremierowe na amerykańskim Amazonie lub szukać odpowiednich sprzedawców w Europie.

Mieliście okazję sprawdzić wycinek Final Fantasy VII Remake? Swoimi wrażeniami z gry podzielił się na portalu Roger, który jest pozytywnie nastawiony na wielki powrot Clouda i ekipy. Zapoznajcie się z jego opinią.

Więcej informacji o marce Final Fantasy: 

Źródło: Square Enix

Tagi: Final Fantasy VII Remake Square Enix