Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 20.03.2020 10:12
Final Fantasy VII Remake
1574V

Final Fantasy VII Remake. Komunikat Square Enix w kwestii premiery i motyw dla PS4

Square Enix weszło już w ostatnią fazę działania akcji promocyjnej Final Fantasy VII Remake. Fragmenty gry można już zobaczyć w formie reklam telewizyjnych. Pojawiły się jednak obawy, że mogą wystąpić problemy z dostawami pudełkowych wydań gry.

Wszystko oczywiście z utrudnieniami związanymi z pandemią koronawirusa. Na ten temat Square Enix wydało już jeden komunikat. Firma wydała kolejną wiadomość dotyczącą swojego działania. Square Enix zapewnia, że robi wszystko, by pracownicy firmy pracowali zdalnie, ze swoich domów. Prace nad nowymi grami mają być również prowadzone w domach, a wizyty w biurach mają być ograniczane do minimum.

Firma zapewniła też, że utrzyma datę premiery Final Fantasy VII Remake, czyli 10 kwietnia 2020 r. Możliwe są jednak pewne opóźnienia w dostawach fizycznych wydań gry - jest to oczywiście związane z utrudnieniami związanymi z pandemią koronawirusa.

Square Enix postanowiło też przypomnieć, że motyw dynamiczny dla PS4, oferowany osobom, które zdecydowały się na zamówienia przedpremierowe Final Fantasy VII Remake, jest już dostępny do pobrania. Motyw znajdziecie w tym miejsce na PS Store. Do pobrania motywu konieczne jest kupno cyfrowego preorderu dla Final Fantasy VII Remake w edycji standardowej lub Digital Deluxe Edition.

Warto również sprawdzić:

Tagi: Final Fantasy VII Remake Square Enix