Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.03.2020 17:17
Cyberpunk 2077
1229V

CD Projekt reaguje na koronawirusa. Cyberpunk 2077 korzysta z pracy zdalnej

CD Projekt to kolejne studio, które musi reagować na pandemię. Twórcy Cyberpunka 2077 i Wiedźmina 3: Dziki Gon przeszli wielkie zmiany, by setki osób mogły opracowywać gry zdalnie – teraz deweloperzy mogą w swoich domach kończyć prace nad nowymi historiami.

CD Projekt właśnie potwierdził zmiany w funkcjonowania firmy. Teraz między innymi wszyscy deweloperzy z CD Projekt RED otrzymali możliwość opracowywania Cyberpunka 2077 z własnych domów – pozwoli to na dokończenie prac i zapewnienie gry we wcześniej ustalonym terminie.

Nie jest to specjalnie zaskakująca sytuacja, jednak polskie studio musiało szybko zareagować – w końcu Cyberpunk 2077 ma trafić na rynek 17 września 2020 roku. CD Projekt zadbał o świetnie zorganizowaną akcję i setki osób w ciągu kilku dni otrzymało możliwość pracy zdalnej. Identyczną sytuację widzimy w przypadku zespołu od GOG-a, którzy dzisiaj ruszyli z nową promocją – choć pewnie szczegóły były ustalone znacznie wcześniej.

Szefowie CD Projektu nie wiedzą, kiedy pandemia zostanie opanowana i świat powróci do normalności, ale już teraz deweloperzy mogą opracowywać kolejne elementy Cyberpunka 2077 w swoich bezpiecznych domach.

CD Projekt koronawirus

Sprawdźcie kolejne wiadomości związane z tematem pandemii:

Źródło: CD Projekt

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077