Cyberpunk 2077 - poradnik i solucja do gry. Misje główne, poboczne, porady, umiejętności, decyzje, romanse - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Cyberpunk 2077 - poradnik i solucja do gry. Misje główne, poboczne, porady, umiejętności, decyzje, romanse

Cyberpunk 2077 - poradnik i solucja do gry. Misje główne, poboczne, porady, umiejętności, decyzje, romanse

Mateusz Wróbel | 16.02.2022, 10:20

W poniższym poradniku do Cyberpunk 2077 znajdziesz dokładny opis przejścia misji głównych, zadań pobocznych, czy także pytajników. Dowiesz się coś więcej o konsekwencjach podjętych przez Ciebie wyborów, czy o tym, jak doprowadzić do romansu z daną postacią, jak działają podstawowe mechaniki, takie jak hakowanie, braindance'y, czy chociażby wszczepy. Zapraszam do rozwinięcia!

Witajcie w poradniku do Cyberpunk 2077! Można rzec, że nareszcie doczekaliśmy się kolejnej produkcji Polaków ze studia CD Projekt RED. Tym razem nie cofamy się do przeszłości, a przenosimy się do niedalekiej przyszłości, gdy ulice zostały już zalane rozmaitą technologią - począwszy od wszczepów ułatwiających codzienne życie, przez braindance pozwalający odtworzyć wspomnienia danej osoby, a skończywszy na robotach wykonujących fizyczną pracę. Dzięki poniższej treści łatwiej zrozumiesz najważniejsze elementy Cyberpunka 2077, a także dowiesz się, co czeka na Ciebie podczas zwiedzania Night City. Zbędnie nie przedłużając, zapraszam Was do spisu treści!


Pragnę zaznaczyć, że poradnik powstał na bazie wersji PC, a ja sam bawiłem się na poziomie trudności: normalny. Oznacza to, że będę często wspominał w swoim przejściu o przyciskach z klawiatury odpowiadających za daną czynność, a nie kontrolerze do PS4/XONE, tak jak miało to miejsce w poprzednich moich pracach.

Warto wspomnieć, że do głównej strony poradnika wrócicie klikając podświetlony na żółto-złoty kolor napis nad spisem treści materiału.

Wszelkie błędy proszę zgłaszać za pomocą kafelka znajdującego się na dole materiału, po prawej stronie: "Zgłoś błąd".


Cyberpunk 2077 poradnik - podstawy

Jeśli chcesz dowiedzieć się co nieco o najważniejszych elementach Cyberpunka 2077, zerknij do poniższych zakładek, które wprowadzą Cię do Night City i pozwolą lepiej zrozumieć najnowszy tytuł Polaków.

Cyberpunk 2077 poradnik - porady i pytania

Cyberpunk 2077 może początkowo wydawać się dosyć wymagającą produkcją, do której zaimplementowano wiele elementów - tych prostych, jak i bardziej skomplikowanych. Jeśli którychś z nich nie rozumiesz, skorzystaj z poniższych porad, które ułatwią Ci życie w niebezpiecznym Night City.

Cyberpunk 2077 poradnik - najważniejsze decyzje w grze

W Cyberpunku 2077 znajdziesz masę wyborów, od których zależy los bohaterów wypełniających najważniejsze zakamarki Night City. Jeśli nie chcesz przekopywać się przed misje główne w powyższym wpisie, poniżej możesz zobaczyć listę misji, w których podejmujesz istotne decyzje. Po kliknięciu w dane zadanie zobaczysz, co możesz w danej sytuacji zrobić, a także jak przełoży się podjęty przez Ciebie wybór w dalszej części rozgrywki.

Misje główne oraz poboczne, których poniżej nie znajdziesz, również mogą mieć wybory. Są one jednak kosmetyczne, nie mające żadnego wpływu na dalszy przebieg gry i w 99% kończące się taką samą scenką/dialogiem, jak przy wybraniu innych opcji dialogowych. Wybory w takich misjach podejmujcie wedle własnego uznania i pamiętajcie, że nie wpłyną one na dalsze zadania w wątku głównym, jak i pobocznym!

Wątek główny:

Wątki poboczne:

Cyberpunk 2077 poradnik - opis przejścia gry

Poniżej przedstawiliśmy wszystkie misje główne wchodzące w skład Cyberpunk 2077, więc jeśli utkniesz w którymś momencie lub chcesz poznawać historię razem z poradnikiem, zapraszam do poniższych zakładek. Dodatkowo, w poszczególnych zadaniach znajdziesz także opis najistotniejszych wyborów, a także ich konsekwencje, które zauważysz już za chwilę lub w dalszej części rozgrywki.

Prolog:

Ścieżka Nomada:

Ścieżka Punka:

Ścieżka Korpo:

Akt 1:

Akt 2:

Akt 3:

Zakończenia:

Poniżej przeczytasz - oprócz tego, co dzieje się w danych przypadkach pod koniec gry - jak dobrnąć do każdego z zakończeń. Jest ich oczywiście więcej, niż cztery, ale obecnie przedstawiamy jedynie te najważniejsze:

Cyberpunk 2077 poradnik - misje poboczne + pytajniki - opis przejścia zadań opcjonalnych

Cyberpunk 2077 posiada masę aktywności pobocznych, które nie są wymagane do ukończenia głównej historii V. Jedne z nich otrzymasz podczas rozmowy z postaciami przez telefon, odczytując SMS-y z komunikatora, zaznaczając pytajniki na mapie, czy także zwiedzając Night City. Wszystkie zadania opcjonalne (w tych ukrytych podajemy lokację), a także opis ich przejścia znajdziesz poniżej.

Misje poboczne, które zdobywasz automatycznie (po zadaniach głównych lub wtedy, gdy ktoś dzwoni na Twój telefon z jakąś prośbą):

Wątek Judy Alvarez:

Wątek Panam Palmer:

Wątek Rivera Warda:

Wątek Joshuy Stephensona:

Wątek Johnny'ego Silverhanda oraz Rogue:

Wątek Kerry'ego Eurodyne:

Pozostałe zadania, które zdobędziesz automatycznie:

Misje poboczne, które aktywujesz za pomocą pytajników na mapie:

Cyberpunk 2077 poradnik - z kim można romansować, jak doprowadzić do bliższej relacji?

Twórcy Cyberpunk 2077 nie bali się nagości i dosadnie przedstawili brutalny, mroczny świat, w którym fantazje seksualne większości ludzi zostają spełniane za pomocą nowoczesnej technologii. Polacy, pomijając kwestię prostytutek, zaimplementowali do gry także bliższe relacje z niektórymi bohaterami głównymi, które nawiązać może V podczas swojej przygody. Poniżej możesz przeczytać więcej szczegółów nt. poszczególnych postaci - tutaj dowiesz się, co musisz zrobić, aby wejść w długotrwały związek.

Pytania dot. bliższych relacji i związków z bohaterami/kami:

Dostępne romanse (orientacje potencjalnych partnerów):

Cyberpunk 2077 poradnik - Podejrzenie cyberpsychozy - mocarni przeciwnicy

Podczas rozgrywki otrzymasz aż siedemnaście zgłoszeń od fixerów, którzy poproszą głównego bohatera o zneutralizowanie cyberpsychopatów, czyli osoby, które wbrew swojej woli zostali wyposażeni w masę wszczepów pozwalającym im stać się pośmiewiskiem ulicy, a jednocześnie niebezpiecznymi graczami. Poniżej możesz przeczytać kilka porad nt. tego, jak danego "mini-bossa" pokonać. Pamiętaj, aby przed zainteresowaniem się podejrzeniami cyberpsychozy rozwinąć swojego bohatera przynajmniej na 10. poziom doświadczenia.

[sekcja aktualizowana]

Cyberpunk 2077 poradnik - trofea

Poniżej znajdziesz listę pucharków, a także ich opis do gry Cyberpunk 2077.

PODSTAWY

PORADY I PYTANIA

WYBORY/DECYZJE

MISJE GŁÓWNE

ZAKOŃCZENIA

ZADANIA POBOCZNE

MISJE POBOCZNE (PYTAJNIKI)

ROMANSE

PODEJRZENIE CYBERPSYCHOZY

TROFEA

Źródło: własne

Komentarze (70)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

ZADANIA POBOCZNE

cropper