Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.03.2020 19:34
Horizon Zero Dawn PC Jason
2610V

Horizon Zero Dawn trafi na PC, więc Jason Schreier liczy na przeprosiny fanów PlayStation

Sony oficjalnie potwierdziło dzisiaj przeniesienie Horizon Zero Dawn na komputery osobiste. Premiera gry odbędzie się latem, więc Jason Schreier nie ukrywa, że fani marki PlayStation powinni go przeprosić.

Jason Schreier od miesięcy przedstawia gorące szczegóły dotyczące wciąż nie zapowiedzianych produkcji. To właśnie on potwierdził prace nad nowym BioShockiem (potwierdzone), zapowiedział pokaz o Assassin's Creed Ragnarok i Far Cry 6 (wciąż niepotwierdzone), informował o opóźnieniu premiery The Last of Us 2 (potwierdzone), czy też właśnie wspomniał o przeniesieniu Horizon Zero Dawn na PC.

Ta ostatnia wiadomość kosztowała go sporo zdrowia, bo przez ostatnie sześć tygodni był bezpośrednio atakowany przez fanów marki PlayStation. Sympatycy Sony nie wierzyli doświadczonemu dziennikarzowi i zarzucali mu kłamstwo.

Sony długo nie prezentowało nowej edycji Horizon Zero Dawn , więc Jason Schreier musiał znosić nieprzyjemne wiadomości od graczy PS4, ale dzisiaj otrzymaliśmy oficjalne potwierdzenie nowej wersji gry od japońskiego wydawcy.

Jason Schreier wspomniał na Twitterze, że teraz wszyscy fani PlayStation powinni go przeprosić:

Jak widać debiut ekskluzywnej gry na nowej platformie jest dla niektórych entuzjastów danej marki problematyczny, ale akurat Jason Schreier posiada świetne kontakty z deweloperami i akurat jego informatorzy nie zawodzą.

Sprawdźcie kolejne informacje:

Źródło: Jason Schreier

Tagi: Guerrilla Games Horizon Zero Dawn Sony Interactive Entertainment