Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 14.12.2019 17:04
Horizon Zero Dawn
1896V

Jason Schreier uważa, że Horizon Zero Dawn pojawi się na PC

Redaktor z serwisu Kotaku uważa, że Horizon Zero Dawn może pojawić się na komputerach osobistych.

Pierwsze pogłoski o wydaniu wyśmienitej produkcji od studia Guerrilla Games, Horizon Zero Dawn na komputery osobiste, usłyszeliśmy ponad tydzień temu od Rosjanina Antona Logvinova. Mężczyzna przewidział już nadejście Death Stranding na platformę PC, więc dużo osób ufa Logvinovi, który najprawdopodobniej powołuje się na swoich informatorów pracujących w Sony.

Jason Schreier, jeden z najlepiej poinformowanych i obeznanych dziennikarzy w branży gier, został zapytany na platformie Twitter o potencjalne zmierzanie Horizon Zero Dawn na PC. Mężczyzna nie obalił plotki o powstawaniu portu, a wręcz uznał, że jest duża możliwość na taki obrót spraw. Jak wiemy, redaktor z serwisu Kotaku zazwyczaj dementuje plotki, które według niego są wyssane z palca.

Według pierwotnych założeń, najnowszy tytuł studia Guerrilla Games miałby trafić na komputery osobiste w lutym następnego roku - jeśli na prawdę miało by się tak stać, w najbliższych tygodniach powinniśmy dostać oficjalne potwierdzenie ze strony deweloperów.

Dla przypomnienia, Horizon Zero Dawn zadebiutowało 28 lutego 2017 roku na konsoli PlayStation 4. Produkcja posiada pełną polską wersję językową.

Warto zajrzeć na:

Źródło: Twitter

Tagi: Guerrilla Games horizon: zero dawn Sony Interactive Entertainment