Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.02.2020 19:14
Far Cry 5
4991V

Assassin's Creed Ragnarok i Far Cry 6 tajnymi projektami Ubisoftu. Nadal czekamy na powrót marki Splinter Cell

Nie będzie niespodzianek. Gracze mogą szykować się na nową część serii Assassin's Creed oraz nową odsłonę Far Cry! Wiadomość potwierdził Jason Schreier, który postanowił nie męczyć graczy, którzy wierzą w szybki powrót serii Splinter Cell.

Ubisoft właśnie opublikował raport finansowy, w którym firma potwierdziła przygotowanie 5 gier AAA – wszystkie tytuły zostaną wydane w okresie od 1 kwietnia 2020 do 31 marca 2021 roku. Ze względu na ubiegłoroczne opóźnienia premier, nie znamy w zasadzie tylko dwóch produkcji kreowanych przez francuskie studio.

Powinienem napisać „nie znaliśmy”. Jason Schreier z Kotaku postanowił zepsuć niespodziankę Ubisoftowi i potwierdził, że na liście znajdują się Assassin's Creed oraz Far Cry:

Dziennikarz nie chce męczyć graczy, którzy od dawna czekają na powrót serii Splinter Cell i mogli mieć nadzieję, że Ubisoft zapewni nam powrót Sama Fishera.

Jason Schreier jeszcze nie przedstawia konkretów, ale możemy mieć pewność, że Assassin's Creed zaprowadzi nas na tereny nordyckie (według niektórych plotek jest to Assassin's Creed Ragnarok). Większą niespodzianką jest Far Cry – ale warto przypomnieć, że w 2017 roku Ubisoft założył zespół w Berlinie, który zajmuje się wyłącznie rozwojem serii Far Cry. Dotychczas deweloperzy nie zaprezentowali swojej gry, ponieważ poprzednie części były kreowane przez inne zespoły. Będzie to prawdopodobnie pierwsza, pełnoprawna odsłona tworzona przez Niemców.

Warto sprawdzić:

Źródło: Jason Schreier

Tagi: assassin's creed assassin's creed ragnarok Far Cry Far Cry 6 Ubisoft