Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.02.2020 13:10
Horizon Zero Dawn PC
3285V

Horizon Zero Dawn na PC już na Amazonie. Sony wydawcą hitu z PS4

Sony może wkrótce ogłosić nową edycję Horizon Zero Dawn. Francuski Amazon wrzucił do swojej oferty kolejne wydanie produkcji. Gra według wcześniejszych przecieków ma zadebiutować na rynku w pierwszych miesiącach 2020 roku.

Saga przeniesienia Horizon Zero Dawn na PC trwa od kilku miesięcy. Ostatnio głos w sprawie zabrał Jason Schreier, który twierdzi, że Sony zamierza przenosić swoje najgłośniejsze marki na PS4 i właśnie tytuł Guerrilla Games trafi wkrótce na komputery osobiste.

Sony oczywiście nie skomentowało doniesień, jednak produkcja została dodana do katalogu Amazonu. Francuzi nie przedstawili jeszcze kompletnych szczegółów, ale potwierdzają, że to Sony będzie wydawcą.

Ten ostatni szczegół jest istotny, ponieważ potwierdza pogłoski,według których to samo Sony chce przenosić swoje największe pozycje na PC. Nie będzie to analogiczna sytuacja jak ta z Death Stranding – choć Sony inwestowało w grę, to jednak nie posiada praw wydawniczych i to Kojima Productions dogadało się z 505 Games, które zadba o marketing produkcji.

Należy na pewno dodać, że nadchodzi kolejna rocznica gry. Horizon Zero Dawn trafił na PS4 dokładnie 28 lutego 2017 roku – Europejczycy grali od 1 marca... Może Sony faktycznie szykuje się do dużego ogłoszenia?

Sprawdźcie kolejne związane z Sony:

Źródło: https://wccftech.com/horizon-zero-dawn-pc-version-listed-on-amazon-france

Tagi: Guerrilla Games Horizon Zero Dawn Sony Interactive Entertainment