Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.03.2020 14:03
Silent Hill 2
1542V

Silent Hill 2 VR mogłoby przerazić. Zwiastun pokazuje ciekawą koncepcję

Konami nie rozwija marki Silent Hill, ale fani wciąż starają się przypomnieć światu o wyjątkowych horrorach wykreowanych w Japonii. Najnowszy materiał przedstawia koncepcję, która na pewno zainteresowałaby wielu graczy – zobaczcie pokaz Silent Hill 2 VR.

Od czasu do czasu pojawiają się plotki, według których Konami zamierza wrócić do marki Silent Hill, ale wciąż brakuje oficjalnych ruchów wydawcy. Zamiast tego możemy dzisiaj spojrzeć na koncepcję Silent Hill 2 VR.

Silent Hill 2 ma już swoje lata, ale na pewno znaleźliby się gracze, którzy chcieliby doświadczyć ponurego miasteczka w wirtualnej rzeczywistości. Przechadzanie się ulicami Silent Hill w goglach VR mogłoby przerazić nawet największych fanów horrorów. Na pewno trzeba byłoby zadbać o takie szczegóły jak dobre wykorzystanie radia, które pobudzałoby fanów i wprowadzałoby odpowiednią atmosferę.

Wyobrażacie sobie eksplorację szpitala w Silent Hill 2 VR? Taki projekt kosztowałby pewnie sporo, ale mam wrażenie, że wielu graczy chętnie sprawdziłoby tą miejscówkę w wersji VR.

Warto przypomnieć, że według jednej z ostatnich plotek nad serią Silent Hill ma pracować Hideo Kojima, ale wciąż brakuje nam oficjalnego potwierdzenia tych rewelacji.

Warto sprawdzić:

Źródło: http://www.pushsquare.com/news/2020/03/random_silent_hill_2_vr_fanmade_trailer_needs_to_become_a_reality

Tagi: KCET Konami silent hill 2