Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 27.01.2020 22:00
Silent Hill
907V

Silent Hill może faktycznie powrócić. Konami: „wsłuchujemy się w opinie klientów”

Od kilku dni pojawiają się kolejne plotki dotyczące powrotu marki Silent Hill. Studio wydało oficjalny komunikat, który powinien uspokoić fanów – Japończycy rozważają przygotowanie nowej odsłony.

Od tygodni pojawiają się kolejne plotki dotyczące prac nad nową odsłoną serii Silent Hill. Najnowszymi informacjami podzieliła się redakcja Rely on Horror, która potwierdziła, że Konami ma pracować nad nowym horrorem.

Dziennikarze PCGamesN otrzymali oficjalne oświadczenie od japońskiej korporacji, które brzmi naprawdę interesująco:

„W tej chwili nie możemy niczym się podzielić, ale wsłuchujemy się w opinie klientów i uwzględniamy wszystkie możliwości, by zapewnić następny tytuł”

Studio nie zabiło plotek, nie ucięło spekulacji, więc możemy mieć nadzieję, że Konami powróci zapewniając graczom horror, na który od dawna czekamy. Studio ma w rękach świetną markę, którą można w ciekawy sposób wykorzystać, by zapewnić przerażającą historię.

Według ostatnich informacji, Konami kilka lat temu miało planować przygotowanie dwóch odsłon serii Silent Hill, jednak wciąż brakuje nam oficjalnych ogłoszeń. Ostatnia część zadebiutowała na rynku w 2012 roku.

Na naszym serwisie przeczytacie także:

Źródło: https://www.pcgamesn.com/new-silent-hill-game

Tagi: Konami silent hill