Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 02.03.2020 15:39
Hideo Kojima PS4
3169V

Hideo Kojima szykuje się do ogłoszenia Silent Hill? Japończyk opublikował kolejną zajawkę

Od ubiegłego tygodnia Kojima Productions publikuje zajawki przygotowujące graczy na pokaz nowej produkcji. Hideo Kojima bawi się z fanami i przedstawia nowe zdjęcia – sympatycy Japończyka oczekują, że już wkrótce zobaczymy nową część serii Silent Hill.

Hideo Kojima już wkrótce powinien przedstawić światu nową produkcje. W ubiegłym tygodniu informowaliśmy o wiadomości publikowanej przez oficjalne konto Kojima Productions, a teraz sam Japończyk przedstawił dwa zdjęcia.

Na fotografiach widzimy kobietę, która znajduje się prawdopodobnie w lesie, a obok widnieje data: 3 marca. Gracze wierzą, że już jutro odbędzie się pierwszy pokaz wciąż tajnego tytułu. Niektórzy łączą projekt z ostatnimi plotkami, według których Kojima chce spełnić swoje marzenie i faktycznie przygotowuje nową część serii Silent Hill. Według doniesień z grudnia – Kojima dogadał się z Konami i otrzymał prawa do stworzenia nowego horroru. Szczegółową wiadomość na ten temat znajdziecie na naszej stronie.

Są to aktualnie domysły, ale jak widać Kojima chętnie bawi się z fanami publikując materiały pobudzające społeczność do rozmyśleń. 

Sprawdźcie kolejne informacje o Kojimie:

Źródło: Hideo Kojima

Tagi: Hideo Kojima Kojima Productions ps4 ps5 sony