Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.03.2020 16:07
The Division 2
12879V

The Division 2 za 5,99 zł! Szybka promocja na wielką grę Ubisoftu [Aktualizacja #1]

The Division 2 jest właśnie tańsze od dobrej kawy lub porządnego burgera. Jest to szybka promocja, więc lepiej nie odkładajcie zakupów na później.

Jest to wyjątkowa oferta, obok której naprawdę trudno przejść obojętnie, ale ostrzegam – promocja będzie aktywna wyłącznie do 18:00. Później powróci stara cena i pewnie szybko nie będziecie mogli liczyć na taką propozycję. Oczywiście w ostatnich dniach Ubisoft kilkukrotnie sprzedawał produkcję za około 12-13 zł, ale jeszcze nigdy cena Tom Clancy's The Division 2 nie spadła poniżej 10 zł.

The Division 2 w promocji

Jeśli wciąż nie macie w kolekcji The Division 2, to naprawdę warto sprawdzić tytuł Ubisoftu, który spotkał się z niezłymi opiniami wśród dziennikarzy oraz graczy, ale nie osiągnął oczekiwanych wyników dla wydawcy. Francuska korporacja rozbudowała grę przez trzy bezpłatne rozszerzenia, a w tym tygodniu debiutuje pierwszy płatny dodatek – Władcy Nowego Jorku.

Nikt nikogo nie zmusza do kolejnych inwestycji, więc za niespełna 7 zł możecie pobiegać po świecie gry, sprawdzić misję oraz pełną fabułę i później zadecydować, czy warto spędzić w The Division 2 kolejne godziny.

W promocji znajdziecie jeszcze Edycja Władcy Nowego Jorku (podstawka + DLC) za 167 zł (do 4 marca) oraz rozszerzenie w Edycji Ultimate (podstawka + DLC + dodatkowa treść) za 239 zł. 

[Aktualizacja #1]

Główna promocja została zakończona. Możecie jednak dalej skorzystać z promocji na DLC.

Na naszym serwisie przeczytacie również:

Źródło: Leszek Krupiński

Tagi: Tom Clancy's The Division 2 Ubisoft Ubisoft Massive