Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.02.2020 18:20
The Division 2 animacja
723V

The Division 2 Władcy Nowego Jorku z własnym filmem animowanym

Ubisoft szykuje graczy na wydarzenia z The Division 2 Władcy Nowego Jorku. Przyjemny pokaz gry zapowiada atrakcje i pozwala graczom przygotować się na nadciągającą walkę o kolejne lokacje.

Tom Clancy's The Division 2 Władcy Nowego Jorku to wielki dodatek do znanej gry Ubisoftu. Twórcy postanowili zapewnić zainteresowanym kolejne godziny ekscytujących misji i gracze powrócą do tytułowego miasta. Agenci muszą zmierzyć się z potężnym zagrożeniem – byłym żołnierzem, który zebrał swoją armię.

Twórcy za pomocą krótkometrażowej animacji postanowili zapowiedzieć akcję i materiał wygląda naprawdę dobrze. To świetna prezentacja wydarzeń, podczas których weźmiemy udział w szeregu nowych zadań – studio nie obiecuje wielkiej rewolucji, ale rozszerzenie ma trafić w gust oddanych fanów serii.

Nasza redakcja miała okazję pojawić się na przedpremierowym pokazie The Division 2 Władcy Nowego Jorku – szczegółowe wrażenia z dodatku przedstawił Rozbo. Nasz dziennikarz podkreśla, że choć Ubisoft ponownie oferuje świetne strzelanie, to jednak można poczuć, że brakuje tutaj większej rewolucji.

Zamierzacie zainteresować się The Division 2 Władcy Nowego Jorku?

Sprawdźcie kolejne wiadomości:

Źródło: YouTube.com

Tagi: Tom Clancy's The Division 2 Ubisoft Ubisoft Massive