Iza Łęcka Iza Łęcka 03.03.2020 09:45
The Division 2
440V

The Division 2 wkrótce trafi na Stadię. Ubisoft zapewnił cross-play

Na Stadii brakuje wielu produkcji, które wśród graczy cieszą się sporą popularnością. To zapewne jeszcze mocniej motywowało Ubiosft, który najpewniej zakończył prace nad opracowaniem The Division dla usługi Google. Deweloperzy zadbali nawet o cross-platformowe wsparcie – może to być dobra prognoza dla rozgrywki na wszystkich urządzeniach.

Tom Clancy's The Division 2 był w ostatnich dniach dostępny w bardzo dobrej cenie. Konsolowe wydanie mogliśmy nabyć za około 40-50 zł, a edycja na PC trafiła do cyfrowych sklepów nawet za 12 zł. Ubisoft oswajał graczy z premierą Władców Nowego Jorku, ale w opracowaniu było najwidoczniej jeszcze jedno wydanie.

We wczorajszej aktualizacji The Division 2, która  wprowadza wspomniany dodatek, znalazła się także informacja o cross-platformowej rozgrywce pomiędzy PC i Stadią. Deweloperzy najwidoczniej przyszykowali się już do wielkiej premiery nowego wydania i teraz można jedynie czekać na ruch oraz oficjalne ogłoszenie Google.

Wiadomość o wsparciu rozgrywki pomiędzy platformami w The Division 2 może zwiastować podobną funkcję na konsolach – gracze od dawna czekają na wielkie połączenie serwerów, bo choć zainteresowanych do gry nie brakuje, to istnieje szansa spotkania znajomych z różnych urządzeń podczas misji.

Nadal musimy zaczekać na oficjalną wiadomość od Ubisoftu, ale ta powinna nadejść w ciągu kilku najbliższych godzin.

The Division 2 Stadia Cross-Play

Na naszym serwisie przeczytacie również:

Źródło: https://wccftech.com/the-division-2-stadia-release-warlords-of-new-york/

Tagi: Tom Clancy's The Division 2 Ubisoft Ubisoft Massive