Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.02.2020 19:42
The Division 2
1847V

The Division 2 Władcy Nowego Jorku na zwiastunie. Ubisoft pokazuje gameplay

Ubisoft rozpocznie dzisiaj nowy rozdział w historii The Division 2. Nasza redakcja pojawiła się na specjalnym pokazie w Malmo, by sprawdzić „co tam w trawie piszczy” i jeszcze dzisiaj przedstawimy Wam nasze wrażenia z nowej zawartości.

Tom Clancy's The Division 2 jest rozwijane przez Ubisoft od wielu miesięcy. W lutym otrzymamy dostęp do trzeciego epizodu pierwszego roku wsparcia, ale to dopiero początek podróży i Agenci mogą szykować się na nową zawartość.

Nasza redakcja miała okazję pojawić się w szwedzkim Malmo, by przekonać się, jakie plany na The Division 2 mają deweloperzy. Mieliśmy okazję sprawdzić nowości, które zostaną zaprezentowane o godzinie 20:00. W tym czasie zobaczycie zwiastun, poznacie oficjalne informacje, a kilka minut po prezentacji, na naszym portalu pojawią się dogłębne wrażenia z nowej zawartości. Możecie mieć pewność – szykuje się coś naprawdę świetnego.

Deweloperzy zamierzają dalej wspierać The Division 2, więc fani produkcji powinni szykować amunicję i znajomych na kolejne wyzwania. To nie koniec walki o lepsze jutro na amerykańskiej ziemi.

[Aktualizacja #1]

Ubisoft pokazał gameplay i zwiastun. Tutaj znajdziecie nasze wrażenia z rozszerzenia.

Na naszym serwisie przeczytacie więcej informacji o rozwoju The Division 2:

Tagi: relacja Tom Clancy's The Division 2 Ubisoft Ubisoft Massive