Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.02.2020 16:01
Captain Tsubasa Rise of New Champions
1014V

Captain Tsubasa: Rise of New Champions z trybem fabularnym. Zwiastun pokazuje akcje

W Captain Tsubasa: Rise of New Champions nie zabraknie znanych bohaterów, którzy już podczas swoich występów w anime mogli pochwali się efektownymi strzałami. Twórcy zebrali znane twarze i pokazują ich widowiskowe ruchy na fabularnym zwiastunie. 

Bandai Namco przypomina światu o Captain Tsubasa: Rise of New Champions. Najnowszy zwiastun skupia się na fabule oraz biorących w niej udział bohaterach – Shun Nitta, Makoto Soda, Bracia Tachibana, Hiroshi Jito, Mitsuru Sano, Hikaru Matsuyama oraz Kojiro Hyuga pojawią się w grze i każdy piłkarz otrzyma swoje efektowne superstrzały, które dobrze znamy z anime.

To na pewno nie cały zestaw postaci, ale jestem ciekaw, jak deweloperzy rozwiążą kwestię fabuły – na zaprezentowanym materiale widzimy cząstkowe sceny, który zapowiada pełnoprawną historię. Czy tylko mi marzy się ukończenie opowieści dopiero na międzynarodowych boiskach?

Captain Tsubasa: Rise of New Champions na pewno nie będzie największym hitem 2020 roku, ale tytuł wyraźnie celuje w oddane grono fanów Tsubasy i sympatycy uniwersum mogą z uśmiechami na ustach wyczekiwać na premierę. Wkrótce powinniśmy poznać ostateczną datę premiery. Wydawca podkreśla, że tytuł zadebiutuje do końca 2020 roku, ale patrząc na kalendarz wydawniczy – gra powinna trafić na półki sklepowe jeszcze przed listopadem.

Warto również sprawdzić:

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: bandai namco Captain Tsubasa: Rise of New Champions Tamsoft