Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.04.2018 20:32
Kapitan Tsubasa wraca do Polski! Znamy szczegóły
3296V

Kapitan Tsubasa wraca do Polski! Znamy szczegóły

Jedna z najpopularniejszych anime lat 80. i 90. powróci do polskiej telewizji. Widzowie otrzymają możliwość zobaczenia wyjątkowych spotkań, które mają zachęcić widzów do oglądania zbliżającego się Mundialu.

W Japonii wystartował „remake” Kapitana Tsubasy. W pierwszych dniach kwietnia został wyemitowany pierwszy odcinek odświeżonej serii – nowa wersja zbiera pozytywne opinie w pierwszych recenzjach.

Captain Tsubasa na koszulkach reprezentacji Japonii na Mistrzostwach Świata

W Polsce prawdopodobnie nie otrzymamy nowej serii, ale TVP Sport od 1 maja zamierza emitować po dwa odcinki. Anime zatytułowane „Tsubasa – kapitan Jastrząb” zobaczymy o godzinie 8:00 i 8:30!  

Stacja aktualnie nie zdradza szczegółów, ale patrząc na liczbę odcinków, nie możemy liczyć na emisję odświeżonej serii, która dopiero debiutuje w Kraju Kwitnącej Wiśni. Mimo wszystko będzie to dobra okazja do zaprezentowania „nowemu pokoleniu” ulubieńca tłumów.

Trudno powiedzieć, czy kiedykolwiek Captain Tsubasa Remake trafi do Polski… Choć mam szczerą nadzieję, że w odpowiednim czasie tymi 52 odcinkami zainteresuje się jedna z platform VOD, która zdecyduje się wrzucić historię na Zachód.

Źródło: https://www.antyradio.pl/Film/Seriale/Kapitan-Tsubasa-powroci-do-polskiej-telewizji-Gdzie-i-kiedy-bedzie-mozna-ogladac-odcinki-21941

Tagi: captain tsubasa Kapitan Tsubasa tsubasa