Iza Łęcka Iza Łęcka 21.01.2020 12:00
Captain Tsubasa: Rise of New Champions
4810V

Tsubasa powraca! Captain Tsubasa: Rise of New Champions w tym roku na PS4, Switcha i PC

Tsubasa powróci za sprawą nowej gry, którą właśnie zapowiedziało Bandai Namco. Zobaczcie zwiastun i screeny z Captain Tsubasa: Rise of New Champions. Szykuje się sentymentalny powrót do lat dzieciństwa.

Captain Tsubasa: Rise of New Champions to gra zręcznościowa traktująca o piłce nożnej, która trafi na rynek jeszcze w tym roku. Produkcja będzie dostępna jednocześnie na PS4, Nintendo Switch oraz komputerach osobistych.

Tsubasa powraca!

Captain Tsubasa: Rise of New Champions to oczekiwana od dawna produkcja w znanym na całym świecie uniwersum – widzowie w Polsce mogli między innymi oglądać anime „Kapitan Jastrząb” lub właśnie „Kapitan Tsubasa”.

Nowa część zaoferuje zupełnie odświeżoną oprawę i doznania, za które już niejednokrotnie gracze pokochali tę serię. Twórcy przygotowali animowaną grafikę, przystępną rozgrywkę, a jednocześnie zapewnione zostanie wiele trybów, które mają zachęcić graczy do spędzania sporo czasu przy tytule.

Produkcję zapowiedział Hervé Hoerdt, starszy wiceprezes ds. marketingu w BANDAI NAMCO Entertainment Europe:

„Zapewnienie licencji Kapitana Tsubasy i sprowadzenie gry piłkarskiej na rynek zachodni, to spełnienie marzeń. Captain Tsubasa: Rise of New Champions nie jest tworzony wyłącznie dla kibiców mangi, ale będzie sprawiać radość fanom piłki nożnej na całym świecie!”

W tytule nie zabraknie znanych bohaterów – Tsubasy, Kojiro, Wakabayashiego, Misakiego, Misugiego czy też Matsuyamy. Twórcy będą w kolejnych tygodniach pokażą następnych piłkarzy, którzy trafią do gry i przedstawią nowe informacje dotyczące oferowanych rozgrywek.

Na naszym portalu przeczytacie także o Kapitanie Tsubasa:

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: captain tsubasa Captain Tsubasa: Rise of New Champions Kapitan Tsubasa Tsubasa zapowiedź zwiastun