Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 03.02.2020 08:12
Tsubasa PS4
1523V

Captain Tsubasa na gameplayowym zwiastunie. Rozgrywka z adaptacji kultowego anime

To może być największe pozytywne zaskoczenie 2020 roku! Tsubasa Ozora, czyli bohater, którego przygodami zachwycało się wielu z nas za młodu na stacji telewizyjnej Polonia 1, dorobi się własnej gry na PS4, Switch i PC.

Tsubasa, znany ze świetnego sportowego anime "Kapitan Jastrząb", które było wyświetlane w latach 90. na Polonii 1, wykonuje wielki powrót. Po wydaniu animowanego remake'a serialu, tym razem Bandai Namco pochyliło się nad branżą gier. Jeszcze w tym roku na rynku zadebiutuje Captain Tsubasa: Rise of New Champions, które zmierza na PS4, Switch i PC.

Po pierwszym zwiastunie i gameplayu z Captain Tsubasa przyszła pora na kolejną dawkę rozgrywki, którą znajdziecie poniżej. Wiadomo, że w produkcji wystąpią wszystkie znane postacie z serialu (m.in. Kojiro, Misaki czy Matsuyama). W gameplayu nie zabraknie zwariowanych motywów i efektownych cutscenek związanych ze specjalnymi zagraniami poszczególnych piłkarzy. Wreszcie zatem doczekamy się piłki nożnej w luźniejszym wydaniu, takiej jak dawne amigowe hity, jak Sensible Soccer czy Football Glory. Takiemu posunięciu można tylko przyklasnąć!

Captain Tsubasa zostanie wydany w 2020 roku. Niestety nie znamy jeszcze dokładnego terminu premiery.

Poniżej mała dawka nostalgii - sekwencja otwierająca każdy odcinek Tsubasy.

Warto również sprawdzić:

Tagi: Bandai Namco Captain Tsubasa: Rise of New Champions Tamsoft