Iza Łęcka Iza Łęcka 17.02.2020 08:15
Cyberpunk 2077
1127V

Cyberpunk 2077 może otrzymać oficjalny pad. Sklep zbierał zamówienia na limitowaną edycję

CD Projekt RED szykuje się do kolejnych prezentacji Cyberpunka 2077 i na jednym z wydarzeń możemy zobaczyć kontroler przygotowany dla Xboksa One. Jeden ze sklepów zbierał zamówienia na oficjalny pad.

CD Projekt RED w ubiegłym tygodniu wrzuciło do swojego sklepu kontroler dla Nintendo Switcha w wiedźmińskim klimacie, ale wiele wskazuje na to, że najwidoczniej nie jedyny pad przygotowywany w ostatnim czasie w porozumieniu z polskim studiem.

Twórcy Cyberpunka 2077 powinni wkrótce ogłosić limitowane wydanie kontrolera do Xboksa One – urządzenie zostało dostrzeżone przez południowoafrykański sklep Raru. Pracownicy niestety nie dostarczyli zdjęcia poglądowego, jednak już wcześniej inni sprzedawcy informowali o współpracy pomiędzy CD Projekt RED a Microsoftem. Możemy oczekiwać, że sprzęt zostanie odpowiednio upiększony – nowoczesny, cyberpunkowy motyw, który zdobiłby kontroler bynajmniej nie wydaje się niczym zaskakującym, ale dodałby nieco klimatu do rozgrywki.

Urządzenie przygotowane przez korporację z Redmond może zostać ujawnione na jednej z nadciągających imprez. Na szczegóły musimy jednak zaczekać.

Cyberpunk 2077 Xbox PC kontroler

Na naszym serwisie przeczytacie także:

Źródło: https://gamingbolt.com/cyberpunk-2077-limited-edition-xbox-one-controller-possibly-leaked-by-retailer

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077