Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.02.2020 01:00
Wiedźmin 3 Switch logo
11191V

Wiedźmin 3: Dziki Gon z własnym padem i etui. Switcherowy sprzęt w sklepie CD Projekt RED

CD Projekt RED w końcu wrzucił do swojej oferty licencjonowany kontroler oraz etui z Wiedźmina 3: Dziki Gon dla Nintendo Switcha. Produkty przygotowane przez PowerA jest już dostępny dla wszystkich zainteresowanych.

Już w ubiegłym roku miałem okazję zapowiedzieć przygotowanie kontrolera z Wiedźmina 3: Dziki Gon dla Nintendo Switcha. Teraz jednak sprzęt jest już dostępny w Polsce – urządzenie trafiło do sklepu CD Projekt RED.

Za produkt odpowiada firma PowerA, która otrzymała licencję i najwidoczniej jednocześnie CD Projekt RED zapewnił sobie możliwość oferowania produktu we własnym sklepie. Kontroler kosztuje 212,95 zł (+11,50 koszt wysyłki), wykorzystuje technologię Bluetooth 5.0, a do jego działania niezbędne jest posiadanie dwóch baterii AA (w zestawie z padem). Warto zwrócić uwagę, że urządzenie oferuje z tyłu dwa dodatkowe przyciski, które na pewno zostaną odpowiednio wykorzystane podczas eliminowania kolejnych potworów.

CD Projekt RED proponuje także licencjonowane etui, które również zostało przygotowane przez PowerA i pozwala przechować Nintendo Switcha, akcesoria oraz umożliwia łatwe schowanie pięć kartridży. Producent zadbał o wzmocnioną konstrukcję (choć z miękkiego materiału), a całość od wewnętrznej strony została pokryta filcem. Etui zostało wycenione na 55,34 zł (+ 11,50 koszt wysyłki).

Poniżej możecie sprawdzić małą prezentację obu przedmiotów.

Wiedźmin 3 Switch - pad etui 1

Wiedźmin 3 Switch - pad etui 2

Wiedźmin 3 Switch - pad etui 3

Wiedźmin 3 Switch - pad etui 4

Sprawdźcie inne tematy związane z Wiedźminem:

Źródło: Leszek Krupiński

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED etui kontroler pad switcher Wiedźmin 3: Dziki Gon