Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 08.02.2020 14:03
cyberpunk 2077
6460V

Cyberpunk 2077 wygląda dużo lepiej w rzeczywistości, niż na materiałach udostępnionych przez CD Projekt Red

Deweloper pracujący w rodzimym studiu oznajmia, że Cyberpunk 2077 wygląda dużo lepiej, niż nam się wydaje.

Cyberpunk 2077 to gra, na którą czeka prawie każdy. Oczekiwania lekko zmalały po udostępnionym ostatnim gameplay'u przez polskie studio CD Projekt Red. Wiele osób obecnie zastanawia się, czy produkcja zaliczy downgrade. Według programisty pracującego w rodzimym studiu, gra w rzeczywistości "zapiera dech w piersiach".

Jest kilka rzeczy, o których nie mówiono, takich jak sposób oświetlania. Nasz dyrektor wciąż mówi o globalnym systemie oświetlenia w czasie rzeczywistym, którego jeszcze nie widzieliśmy w pełni. Nikt publicznie nie widział, jak to w końcu będzie wyglądać. Będzie wyglądać jeszcze lepiej, niż do tej pory.

Oznacza to, że Cyberpunk 2077 czeka jeszcze wiele zmian graficznych - wygląda również na to, że polskie studio opóźniło premierę, aby dopieścić efekty graficzne do tego stopnia, aby gra zaliczyła "upgrade". Możliwe, że tytuł będzie wyglądał lepiej, niż kiedykolwiek. 

Cyberpunk 2077 zostanie wydany 17 września bieżącego roku na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4.

Warto zajrzeć na:

Źródło: dsogaming.com

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077