Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.02.2020 19:26
The Division 2
1555V

The Division 2 z wielkim ogłoszeniem. Ubisoft zaprasza na „Światową Premierę”

Ubisoft ma wielką niespodziankę dla fanów The Division. Już jutro będziemy świadkami wielkiego ogłoszenia, które prawdopodobnie zapowie nową zawartość do The Division 2. Na dobry początek otrzymaliśmy zajawkę.

Tom Clancy's The Division 2 otrzymało od premiery wiele aktualizacji, ale Ubisoft już pokazał, że potrafi rozwijać swoje gry latami. Firma zapowiedziała trzy duże rozszerzenia do produkcji i trzecie zadebiutuje w lutym.

Jutro powinniśmy otrzymać szczegóły ostatniego epizodu z pierwszego roku wsparcia, ale jednocześnie zespół pokaże coś nowego. Twórcy zapowiedzieli wielkie ogłoszenie i według nieoficjalnych informacji – będzie to coś naprawdę dużego.

Ubisoft na przestrzeni lat udowodnił, że potrafi dbać o swoje IP, które otrzymują świetną nową zawartość i gracze są zachęcani do spędzania wolnego czasu na serwerach. Czy tak będzie i tym razem? Wiele na to wskazuje, że deweloperzy mają duże ambicje i chcą nadal wspierać Dywizję.

Jest to naprawdę dobra wiadomość, ponieważ akurat ten tytuł potrzebuje dobrego wsparcia. Gra od premiery oferuje świetny system strzelania, jednak Ubisoft nie mógł liczyć na wybitne wyniki, ale dzięki systematycznej pracy The Division 2 wygląda już znacznie lepiej względem debiutu.

Wydarzenie rozpocznie się jutro o godzinie 20:00.

Na naszym serwisie przeczytacie więcej informacji o rozwoju The Division 2:

Źródło: Ubisoft

Tagi: Tom Clancy's The Division 2 Ubisoft Ubisoft Massive