Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.01.2020 19:19
the division 2 epizod 3
1047V

The Division 2 szykuje graczy na 3 epizod. Zwiastun nowego zagrożenia

Ubisoft nie rezygnuje z rozbudowy The Division 2. Twórcy właśnie zapowiedzieli trzecie rozszerzenie, które pozwoli graczom zmierzyć się z zagrożeniem znajdującym się na Coney Island. Doświadczeni członkowie Dywizji powinni przygotowywać się na kolejne starcia.

Tom Clancy's The Division 2 trafiło na rynek 15 marca 2019 roku, ale Ubisoft wciąż nie zaproponował graczom wszystkich, obiecanych przed premierą rozszerzeń. Twórcy zapowiedzieli przygotowanie trzech epizodów i ostatni zostanie opublikowany dopiero w przyszłym miesiącu.

Dywizja trafi tym razem na Coney Island i podczas „Polowania” zajmiemy się nowym zagrożeniem – okazuje się, że naukowiec, który prawdopodobnie może pomóc w wyeliminowaniu groźnego wirusa jest przetrzymywany przez Czarne Kły na wspomnianym półwyspie.

Jak zawsze zmierzymy się z kolejnymi hordami oponentów, a systematycznie deweloperzy będą męczyć nas napakowanymi żołnierzami, którzy wymagają odpowiedniej strategii i zadbania o większe pokłady amunicji. Wiele na to wskazuje, że nowe rozszerzenie pozwoli graczom sprawdzić kolejną klasę – na pewno wśród fanów The Division 2 znajdą się entuzjaści miotacza ognia?

Sprawdźcie inne informacje o grach Ubisoftu:

Źródło: YouTube.com

Tagi: Tom Clancy's The Division 2 Ubisoft Ubisoft Massive