Iza Łęcka Iza Łęcka 10.10.2019 09:18
The Division 2 Technik
582V

The Division 2 prezentuje 2. epizod. Fabularny zwiastun DLC daje przedsmak nowych misji

Fabularny zwiastun pokazuje zawartość kolejnego dodatku do The Division 2. Twórcy ponownie zaoferują między innymi nowe misje, jednak Ubisoft niestety nie wyrobił się na czas ze stworzeniem wszystkich wcześniej zapowiedzianych wydarzeń.

Pentagon: The Last Castle to drugi epizod dodatkowej zawartości do Tom Clancy's The Division 2. Posiadacze Przepustek Sezonowych sprawdzą nowe misje fabularne, kolejną specjalizację czy też nowy tryb PVP już 15 października. Pliki trafią do wszystkich graczy 22 października.

Twórcy potwierdzili także pewne problemy – nie zdążyli na czas stworzyć raidu:

„Dodatkowy czas pozwala zespołowi skupić się na ogólnej jakości The Division 2, jednocześnie opracowując raid, który będzie lepiej spełniał oczekiwania graczy.”

Podczas misji Pentagon: The Last Castle zmierzymy się z oddziałami Black Tusk, które przejęły Pentagon i chcą dostać się do bioreaktora, który może wyleczyć tajemniczy szczep ospy – to on zapoczątkował chaos w Ameryce. Gracze tym razem skorzystają z możliwości Technika. Specjalista będzie wykorzystywał między innymi wyrzutnię pocisków wielokrotnego użytku.

Ubisoft przygotował także Team Elimination PvP, w którym dwie czteroosobowe drużyny zawalczą w pojedynkach do siedmiu rund. Na serwerach wyląduje również nowiutka mapa – Wharf zaprowadzi strzelców do opuszczonego portu rybackiego.

Więcej o grach Ubisoftu przeczytacie na naszej stronie:

Źródło: https://www.pcgamer.com/the-division-2s-second-episode-arrives-this-month-but-the-new-raid-has-been-delayed/

Tagi: Tom Clancy's The Division 2 Ubisoft Ubisoft Massive