Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.01.2020 19:57
Terminator Ghost Recon Breakpoint
1060V

Terminator w Ghost Recon Breakpoint. Zwiastun i szczegóły wydarzenia

Ubisoft potwierdził wszystkie informacje dotyczące nowego wydarzenia na serwerach Ghost Recon Breakpoint. Gracze zawalczą z „śmiertelnym zagrożeniem z przyszłości”. Twórcy przygotowując Terminatora inspirowali się filmem z 1984 roku.

Ubisoft wczoraj zapowiedział wydarzenie, a już dzisiaj otrzymaliśmy szczegóły. Gracze dzięki najnowszej aktualizacji sprawdzą dwie misje fabularne, w których głównym przeciwnikiem będzie Terminator. Jest to kontynuacja współpracy Ubisoftu z Paramount Pictures, na mocy której kolejni bohaterowie gier francuskiej korporacji mierzą się z potężnym przeciwnikiem.

Wydarzenie rozpocznie się na serwerach Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint już jutro (29 stycznia) i w tym dniu otrzymamy pierwsze, fabularne zadanie. Drugie wyzwanie zostanie opublikowane w sobotę (1 lutego). Twórcy podkreślają, że questy możemy sprawdzić w pojedynkę lub w trybie współpracy, a podczas całego wydarzenia będziemy pomagać Rasie Aldwin – kobiecie z przyszłości, która ma za zadanie powstrzymać inwazję Terminatorów. Za poznanie całej opowieści otrzymacie przedmioty inspirowane filmem – między innymi ubrania, bronie oraz pojazdy.

Jak widać Ubisoft wciąż znajduje ciekawe pomysły, by połączyć swoją serię z innymi IP. Zainteresowanych odsyłam do poniższej prezentacji, gdzie zobaczycie zwiastun przeładowany atrakcjami.

​​​​​​​

Sprawdźcie inne informacje o grach Ubisoftu:

Tagi: Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint Ubisoft