Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 30.01.2020 21:30
for honor 4 rok
869V

For Honor nie mówi dość. Ubisoft zdradza plany i ujawnia Przepustkę Bitewną

Ubisoft potwierdził dalszą pracę nad For Honor. Deweloperzy mają duże plany na kolejne 12 miesięcy, podczas których gracze wezmą udział w wielu zaciętych, dynamicznych i ekscytujących pojedynkach. Poznajcie szczegóły „Roku Rozrachunku”.

Twórcy For Honor chcą wciąż zaskakiwać graczy – deweloperzy tym razem nie zapewnią nam typowej historii, a chcą zaoferować fanom wydarzenia, w których to sami śmiałkowie zostaną bohaterami. Studio nawiązało także współpracę z artystami i to oni zaproponują „nowe spojrzenie na For Honor”.

W czwartym sezonie zmagań zespół postawi na balans i programiści wykorzystają informacje zwrotne od samej społeczności, by mieć pewność, że sympatycy For Honor otrzymają gameplay, na który liczą. Entuzjaści rywalizacji mogą także liczyć na oficjalne turnieje – studio zorganizuje wyzwania w trybie dominacji.

Największą zmianą nowego sezonu jest Przepustka Bitewna – twórcy korzystają z doświadczenia gier z serii Battle Royale i zapewnią typowe „ścieżki”. Pierwsza będzie darmowa, a druga płatna – w każdym sezonie otrzymamy ekskluzywną zawartość wartą około 1 mln sztuk stali.

Do For Honor trafią także dwie nowe postacie, jednak aktualnie jest za wcześnie, by móc mówić o szczegółach. Studio nie zapomni także o wydarzeniach i tym razem gra zostanie połączona z serią Assassin's Creed.

Sprawdźcie inne informacje o grach Ubisoftu:

Źródło: YouTube.com

Tagi: For Honor Ubisoft Ubisoft Montreal